Pozvánka: Duran Duran After Concert Party

BLACK EYE & DuranDuran.sk a UNIQUE CLUB usporadúvajú Duran Duran Official After Party s oficiálnym pozvaním členov skupiny. Podrobné informácie nájdete v článku.

[b]Dátum konania |[/b] 15. Október 2006 (nedeľa) [b]Typ akcie |[/b] After party [b]Miesto konania |[/b] Unique club, Staré grunty 36 (Mlynská Dolina), Bratislava, SR [b]Začiatok/koniec |[/b] 21:00 (otvorenie klubu) cca 23:00 začiatok after party [b]DJ's |[/b] Diablo (black.eye) & Krto (black.eye) [b]Doplňujúce informácie |[/b] Jediná oficiálna after party po koncerte legendárnej skupiny DURAN DURAN. Okrem hudby Duran Duran sa budú servírovať najväčšie hity 80-tych rokov (new wave, electonic music) ale aj novodobejšia elektronická hudobná scéna. Oficiálne sú pozvaní aj členovia skupiny ! [b]Info o klube |[/b] [url=http://www.uniqueclub.sk]www.uniqueclub.sk[/url] [b]Viac info |[/b] [url=http://www.duranduran.sk]www.duranduran.sk[/url] [url=http://www.uniqueclub.sk]www.uniqueclub.sk[/url] [url=http://www.myspace.com/diabloblackeye]www.myspace.com/diabloblackeye[/url] [url=http://www.myspace.com/andrejkrto]www.myspace.com/andrejkrto[/url]

Názory Devotees (9)

molon

 1    15. október 2006 o 11:07

D.M. stránka a jej verní klienti, od piatku ani jeden odkaz do diskusie, neverím, že žiadny z Vás nepočúva DD a zrejme sa schováte pod rúškom tmy a svetiel niekde v dave a potichu si budete spievať hity, ktoré v ´80-tych rokoch boli koľkokrát viac ako tvorba D.M., ale nerozdeľujme dianie ´80-tych rokov na dobré a zlé, alebo silné a slabé, tak ako D.M a D.D. patria k ikone ´80, tak aj táto After party má svoje opodstatnenie, takže kto príde je vítaný. Príjemný zážitok z koncertu a ešte lepšiu náladu na after party želá molon.

P.S. až tu budeme za mesiac rozoberať after party Camouflage a tu bude diskusia rozbehnutá od nevidím do nevidím, tak Vám niečo pripomeniem.

molon

 2    16. október 2006 o 07:53

...koncert rhniem len jedným slovom, pretože je škoda tu toho viac písať a rozpisovať, ktorý z členov ako sa tváril, čo mal oblečené, na koho vykyvoval a podobné, proste - FANTASTICKÝ !!!

nothing

 3    16. október 2006 o 08:48

Koncert bol vynikajuci, aj ked sa este len zacina turne a nejake chybicky boli, ale som spokojny. Myslim si ze Depeche a Duran patria k najlepsim skupinam svojho druhu a som rad ze som ich mohol vidiet na vlastne oci niekolko krat :cool:

MAIKI101

 4    16. október 2006 o 12:10

Jednoznacne musim len a len suhlasit s MOLONOM , NOTHINGOM ..... - koncert bol uplne bez chyby / do to ratam aj tie dva kixy , ktore sa prihodili - parada /.
Pri pozerani DVD sa mi zdalo , ze to bude asi trosku ,, suche ” a ani SIMONOV hlas ma nejak neohuril ! Ale mylil som sa na celej ciare , nebolo tam prakticky hlucheho miesta a SIMONOV hlas .......... skratka perfektny ......... prehucal by aj 5 parnych valcov . Aj mi sadlo , ze hrali prevazne starsie pecky a menej novych skladieb - skratka mi to bodlo a basta !!! Celkovo to zhrniem na velikansku 1 s velikanskou * !!!!! Parada !

Palo-

 5    16. október 2006 o 12:16

koncert bol super az na par veci divaci mohli urobit aj lepsiu atmosku ,ale ku koncu to bolo ok.Zvuk dost rezonoval ale to je proste incheba.celkovo dost dobre.

molon

 6    16. október 2006 o 12:46

...snáď len jednu chybu to malo, tú českú zástavu na konci, to bolo trošku od veci…

janik

 7    16. október 2006 o 19:31

Poznamka k zvuku: hlas spevaka bol nezrozumitelny. Nebolo to v poriadku. Zanikal v ostatnych nastrojoch. Chyba nebola v miestnosti.

MAIKI101

 8    16. október 2006 o 19:46

Ceska zastava ................. mne to bolo jedno . SIMON hadam ani nevedel , aku zastavu drzi . Poznal ju podvedome , ale rozlisit cesku a slovensku by asi nedokazal - ved mu to ani nie je potreba . Hodili po nom cesku , tak mal cesku .... mne osobne to vobec nevadilo - usmial som sa a hotovo !

jozefst

 9    17. október 2006 o 20:40

Clove ked pocul tie hity, tak v duchu fakt odpadaval. Fakt skvely koncert. Akurat ten prehulenejsi zvuk. Duran vlozili do popu inteligenciu a pri spomienke na ich videoklipy ako napr. wild boys clovek len dnes smuti za tym, ze dnes sa uz takak kvalita v pope az na par vynimiek nenosi. Dufam ze sem este zavitaju!!!!!!!!!

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa