EW: Magické království Dave Gahana

Magazín Entertainment Weekly přináší první kraťoučkou recenzi na Gahanův pilotní singl a také zbrusu novou fotografii tohoto sex symbolu uplynulých 27 let.

Frontman Depeche Mode strávil svou celou kariéru zpíváním písní parťáka ze skupiny Martina Gorea, což možná vysvětluje proč úvodní singl Gahanova druhého sólo alba, napsaný bez Goreovi asistence, zní téměř přesně jako song Depeche Mode. 'Kingdom' zase znovu prozkoumává známé kontrasty mezi chladným, špinavým industriálním čvachtáním a nádherným sametovým Gahanovým vokálem, místo bádání na nových místech. A také proč? Kouzelná formule, kterou jsou naplněny depešácké dekády, zůstává stále svěží a funguje u této písně skvěle.


Názory Devotees (3)

alanaw

 1    5. september 2007 o 06:19

každá nová pieseň je niečím inšpirovaná - hlavne pocitmi odrážajúcimi to ktoré obdobie, tú ktorú situáciu a to či je Daveova prvá pieseň  tak trochu podobná s DM nie je vôbec zlé.... je jasné, že ho DM ovplyvnila a ovplyvní, veď je toho súčasťou viac ako polovicu svojho života, podstatné ale je, že pokračuje ďalej a dozrieva každým novým songom, čo má nakoniec dobrý vplyv aj na samotný DM….

eggFW

 2    5. september 2007 o 12:33

Podľa mňa by bolo viac na škodu (jeho aj fanušikov), keby sa stále snažil vymaniť z tieňa depeche. To už sa pokúšal na Paper Monster a nebolo to ono, myslím, že ani jeho to netešilo tak, ako si predstavoval, aj keď určite ho solo debut posunul ďalej a prečistil aj vody v DM.

Ale Kingdom už vyzerá akože našiel sám seba a mám pocit, že tento album je ako jeho dieťa, na ktoré je fakt pyšný.

Teším sa naň ako malá a držím Daveovi palce.

Wanna

 3    15. september 2007 o 11:09

Kingdom počúvam na myspace.com až kým z toho nezblbnem… Fakt skvelá pesnička vydarila sa wink

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa