Depeche Mode Box Sets Micro-site

Včera (20.2.2004) bol spustený micro-site venovaný vydaniu Box Setov Singlov Depeche Mode, kde nájdete kompletné informácie o všetkých vydaniach Box Setov spoločne s mp3 ukážkami skladieb, wallpapery, ikony a samozrejme aj aktuality ohľadne ich dátumov vydania.

[url=http://boxsets.depechemode.com][b]Micro-site Box Sets - boxsets.depechemode.com[/b][/url]

Názory Devotees (8)

DMAA

 1    22. február 2004 o 18:01

Viete čo ma na tých singloch najviac štve? Každý teraz bude mať piesne a remixy ktoré si iní museli zháňať na dražbách, web stránkach, zahraničných obchodoch… :evil:

saDaM

 2    22. február 2004 o 23:01

Americke single z VIOLATORu som zhanal niekolko rokov a teraz, ked ich mam, uz z toho nemam ani radost!  angry

DepModer

 3    23. február 2004 o 08:21

saDaM/DMAA: moja reč, to ma najviac štve a hlavne, že re-releasovali všetky remixy bez ohladu na to ci boli na lcd alebo xlcd, snáď jediné, čo ma môže “tešiť”, že nebudú vydávať lim. vinyly na novo a nechajú ich na pokoji. Tak to by už bolo moc. Mne trvalo tak roka pol, kym som si dal dokopy napr. vsetky europske single s violatoru, myslim tym aj vo vsetkych formatoch - 3inch anglicke, 3inch nemecke,  + vynily a to nehovorim o ostatnych out of print-záležitostiach, no proste velka kopa penazi ... Čo už, taký je údel zberatelstva ...

Robbie

 4    23. február 2004 o 13:26

Soulasim s tim, ze neco sbiras a pak to vydaji a ty z toho nemas radost…..je to stejne, jako kdyz si v dnesni dobe stahnes mp3 z netu. Napriklad, kde jsou ty casy, kdy jsem sehnal nejakej bootleg a mel jsem radost, ze ho mam? Dnes ho kazdej stahne z netu a to nemusi bejt fanouskem DM. Zkratka moderni doba ma spousty vyhod, ovsem ochuzuje nas o tu exkluzivitu a radost z neceho, co jsem ziskal.
Nemyslim si, ze vydani dalsi boxu je prusvih. Kdo chce sbirat originaly, tak at je sbira dal. Myslim si, ze sberatelska hodnota puvodnich verzi nebude tolik ovlivnena. Ja jsem osobne rad za par mixu, ktere se tezko shaneli, nebo se shaneli za hodne penez. Verim tomu, ze original puvodni singl si zanecha sberatelskou hodnotu, kterou ma. Mozna jen ovlivni cenu napriklad na e-Bay, kde si majitele mixu uvedomuji originalitu a ted budou muset jit s cenou dolu. Ovsem hodnota original LP nebo CD bude porad vetsi, nez singl z “krouzkama” po leve strane. Nicmene boxy si stejne koupim wink

Robbie

 5    23. február 2004 o 13:27

teda s krouzkama smile

DepModer

 6    23. február 2004 o 15:31

robbie: ja si to kúpim tiež ale aj tak som z toho nemal ten prvý pocit najlepši, má to aj poz. stránku, ďalšie strieborné kotúčiky do skrine ... a hlavne dobrá muzika, neeee ?

Robbie

 7    24. február 2004 o 17:30

depmoder: presne tak

Qweentin

 8    28. február 2004 o 13:47

DepModer..! Ak w twojej zbierke vinylow naahodou chyba nejaky ten kuusok, alebo mas nejake na wyymenu, - kluudne sa ozwy! :idea:  :idea:  :idea:  :idea:  :idea:

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa