Davidova spokojnosť

Z príležitosti vystúpenia na festivale vo Werchter, poskytol David v sobotu krátke interview pre miestny festivalový magazín. Popri obligátnych otázkach, ktoré v súčasnosti rezonujú vo všetkých médiach, sa jedna týkala aj kapely sprevádzajúcej Davida na svetových pódiach:

[b]Nie je to momentálne pre teba zábavné presviedčať kapelu, aby ti verila, keďže s Depeche Mode nič také robiť nemusíš?[/b] [i]"Tak ako hovoríš, je to fakt zábava. Ale vždy som cítil potrebu ľudí v kapele presvedčiť, že do piesní dávam skutočne niečo zo seba a práve teraz je to naopak. Je to skutočne rozdiel, ani to neviem vysvetliť. Keď sa obzriem na ľavú, či na pravú stranu pódia, tak ma chalani vždy pozdravia ... skutočným úprimným úsmevom. Je to skvelé!!! A tak by to malo byť. Keď hráte spolu na pódiu, mala by to byť zábava pre všetkých. Verím, že keď sa vrátim do New Yorku, tak si sadnem a začnem písať nové piesne. S týmito chalanmi chcem ďalej spolupracovať, makať na ďaľších nahrávkach, hoci je to otázka ďalekej budúcnosti."[/i] V závere rozhovoru skomentoval David svoj súčasný život takto: [i]"Môj najhorší deň je dnes lepší, ako môj najlepší deň pred piatimi rokmi."[/i] [url=www.rockwerchter.be][b]Oficiálna stránka festivalu Rockwerchter.be[/b][/url]

Názory Devotees (5)

cvengo

 1    30. jún 2003 o 17:22

no super, takze davea to este nepreslo

Ado

 2    30. jún 2003 o 17:26

Podobne povedal aj mne…:-)

rastik

 3    30. jún 2003 o 20:55

Bol som v PRAHE a DAVE vyzeral super! Takze ak vyda nove ALBUM pojdem znova :D

Mishka

 4    1. júl 2003 o 13:29

Jo, vypadal super, ale koncert DM byl o moc lepsi a hlavne to byla show. Nikdo nemuze rict, ze se kapela nebavila a i reakce publika byla lepsi. Dave by bez DM songu neprodal tolik listku. Nic proti nemu, vzdy to byla pro me star, ale nemel by zahazovat roky prace s kapelou a hrat si na solistu. Stejne 90% lidi tam slo, protoze miluji DM.
PS: Jinak koncert v Praze byl OK:

zrzka

 5    2. júl 2003 o 21:32

taky si myslim ze kdyby v te hale nebyli depesaci kteri tam sli jen proto ze je to dave a protoze jsou radi za kazdou moznost ho videt - at vyda co vyda tak je tam prazdno a hraje tak pro 2 rady :cool:

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa