Dave Gahan pre Blender

Augustové číslo hudobného magazínu Blender, prinieslo krátke interview s Davidom Gahanom. Podľa typu otázok je evidentné, že sa jedná o magazín pre teenagerov.

B: Najväčší výmysel o tvojej osobe? D: [i]Že som zomrel. Viete, "zomrel" som, keď som mal 34. Moje srdce sa na niekoľko minút zastavilo.[/i] B: Najväčšia hniezda, s ktorou si telefonoval? D: [i]Antony Kieds (Red Hot Chille Peppers).[/i] B: Osoba, ktorú si chcel naposledy zabiť? D: [i]Fletch, z mojej domovskej kapely, Depeche Mode. Na poslednom turné, som ho na pódiu odsotil. Zanadával a zmizol na 3 songy. Bol v mojom teritóriu a tam sa nemá nikto čo motať.[/i] B: Ani tvoja matka? D: [i]Ach, zabudol som na mamu. Stále sa o mňa stará. Ako napríklad: "Prečo sa tak často chytáš za rozkrok?"[/i] B: Skúsil si "Mile High" klub?* D: [i]Niekoľkokrát. V "mojom" lietadle, ale je to podvod. Tiež som si užíval sexu v japonskom rýchlovlaku.[/i] B: Jazda na motorke? D: [i]Jasné. Jazdím na Harley. Keď sme boli mladší, motorky sme si konštruovali sami.[/i] B: Vpichol si si drogu do oka? D: [i]Nie, ale vpichol som si ju medzi prsty, bolo to nechutné.[/i] [i]*Mile High Klub - združenie ľudí, čo si užívajú sex na polubách lietadiel.[/i] zdroj: [url=http://www.blender.com][b]Blender[/b][/url]

Názory Devotees (3)

cvengo

 1    14. august 2003 o 15:32

konecne normalne interview, uz mam po krk tych vypytovaciek, kedy pojdu do studia a kedy bude album. Neni on trochu svihnuty? Zevraj mu liezol do teritoria. Pocul niekto o tom na ktorom to bolo koncerte?

Rajny

 2    15. august 2003 o 07:33

To vieš, keď Fletch zmysne na 3 songy z pódia, to si ani nikto nevšimne… smile

Palko

 3    16. august 2003 o 14:03

Cudujem ze mu Fletch za to jednu nevypalil.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa