Ďalšie mixy na obzore

Zdá sa, že čoskoro sa roztrhne vrece s novými remixami, lebo kapela ponúkne na download ďalšie verzie. Medzi inými zaujme predovšetkým alternatívny mix Something to do, World in My Eyes - Cicada mix, či BRAT-ova verzia Mercy in You.

Bude sa samozrejme jednať o komerčný download a tak za dosiaľ nezverejnenú cenu si budete môcť stiahnúť skladby, ktoré sa objavia aj na nosičoch, ale aj také, ktoré budú k dispozícii len v digitálnej podobe. No a bonbónik na záver, po zasunutí bonusového limitovaného disku z pripravovaného albumu do mechaniky vašich počítačov, sa dostanete na tajnú stránku, kde nájdete ešte ďaľšie, dosiaľ nezverejnené a neznáme raritky, spolu so zvukovými súbormi pre DJ-ov. Kompletný zoznam pripravovaných downloadov: KOMERČNÝ DOWNLOAD PO JEDNEJ SKLADBE, DOSTUPNÝ OD 25.10 PRE VŠETKY STRÁNKY "Enjoy The Silence" - Timo Maas Extended Mix "Enjoy The Silence" - Ewan Pearson Remix (Radio Edit) "Enjoy The Silence" - Ewan Pearson Extended Remix "Halo" - Goldfrapp Remix "Something To Do" - Black Strobe Remix KOMERČNÝ DOWNLOAD PO JEDNEJ SKLADBE, VÝLUČNE V DIGITÁLNEJ PODOBE, DOSTUPNÝ OD 1.11. PRE VŠETKY STRÁNKY "Enjoy The Silence" - Timo Maas Instrumental "Enjoy The Silence" - Ewan Pearson Remix "Enjoy The Silence" - Richard X Mix "Something To Do" - Black Strobe Alternative Mix "Photographic" - Rex The Dog Faithful Mix DIGITÁLNE ŠTVORSKLADBOVÉ EP "DEPECHE MODE - REMIXES 04 DIGITAL EP" DOSTUPNÉ OD 1.11. PRE VŠETKY STRÁNKY "Enjoy The Silence" - Richard X Extended Mix "Enjoy The Silence" - Ewan Pearson Extended Instrumental "World In My Eyes" - Cicada Remix "Mercy In You" - The BRAT Mix

Názory Devotees (4)

Trak-Tor

 1    24. september 2004 o 13:23

Toto uz zacina hranicit zo sialenstvom. Uz povodny mixov ETS bolo skoro viac ako dost. Teraz pribudne dalsich zo desat (alebo 15?).
Bude mat cas niekto to vobec pocuvat?
A pridem na party a budu hrat same zaznamy z koncertov.
Zato mixy nesinglovych skladieb beriem (samozrejme, ak su dobre). 
Len verim, ze to robia aj preto, aby sa udrzali v povedomi, kym vydaju nieco nove.

rolo2

 2    25. september 2004 o 01:39

alebo aj nič nevidajú a preto chcú ešte ako tak nasoliť chechtáky a pustia aj tie pokladíky do éteru…muhaha

Flecke

 3    25. september 2004 o 10:59

Nemyslim si, hlavne som zvedavy na tu secret web site kde budu tie fajnovosti a sample pre Djov. :cool:

imi

 4    27. september 2004 o 21:17

ked nie je nova produkcia
tak je aspon recyklovanie stareho

dost nudne veru

ale aspon Fletch bude mat co pustat vo svojich “DJ” setoch.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa