Ďalšie mixy na obzore

Zdá sa, že čoskoro sa roztrhne vrece s novými remixami, lebo kapela ponúkne na download ďalšie verzie. Medzi inými zaujme predovšetkým alternatívny mix Something to do, World in My Eyes - Cicada mix, či BRAT-ova verzia Mercy in You.

Bude sa samozrejme jednať o komerčný download a tak za dosiaľ nezverejnenú cenu si budete môcť stiahnúť skladby, ktoré sa objavia aj na nosičoch, ale aj také, ktoré budú k dispozícii len v digitálnej podobe. No a bonbónik na záver, po zasunutí bonusového limitovaného disku z pripravovaného albumu do mechaniky vašich počítačov, sa dostanete na tajnú stránku, kde nájdete ešte ďaľšie, dosiaľ nezverejnené a neznáme raritky, spolu so zvukovými súbormi pre DJ-ov. Kompletný zoznam pripravovaných downloadov: KOMERČNÝ DOWNLOAD PO JEDNEJ SKLADBE, DOSTUPNÝ OD 25.10 PRE VŠETKY STRÁNKY "Enjoy The Silence" - Timo Maas Extended Mix "Enjoy The Silence" - Ewan Pearson Remix (Radio Edit) "Enjoy The Silence" - Ewan Pearson Extended Remix "Halo" - Goldfrapp Remix "Something To Do" - Black Strobe Remix KOMERČNÝ DOWNLOAD PO JEDNEJ SKLADBE, VÝLUČNE V DIGITÁLNEJ PODOBE, DOSTUPNÝ OD 1.11. PRE VŠETKY STRÁNKY "Enjoy The Silence" - Timo Maas Instrumental "Enjoy The Silence" - Ewan Pearson Remix "Enjoy The Silence" - Richard X Mix "Something To Do" - Black Strobe Alternative Mix "Photographic" - Rex The Dog Faithful Mix DIGITÁLNE ŠTVORSKLADBOVÉ EP "DEPECHE MODE - REMIXES 04 DIGITAL EP" DOSTUPNÉ OD 1.11. PRE VŠETKY STRÁNKY "Enjoy The Silence" - Richard X Extended Mix "Enjoy The Silence" - Ewan Pearson Extended Instrumental "World In My Eyes" - Cicada Remix "Mercy In You" - The BRAT Mix

Názory Devotees (4)

Trak-Tor

 1    24. september 2004 o 13:23

Toto uz zacina hranicit zo sialenstvom. Uz povodny mixov ETS bolo skoro viac ako dost. Teraz pribudne dalsich zo desat (alebo 15?).
Bude mat cas niekto to vobec pocuvat?
A pridem na party a budu hrat same zaznamy z koncertov.
Zato mixy nesinglovych skladieb beriem (samozrejme, ak su dobre). 
Len verim, ze to robia aj preto, aby sa udrzali v povedomi, kym vydaju nieco nove.

rolo2

 2    25. september 2004 o 01:39

alebo aj nič nevidajú a preto chcú ešte ako tak nasoliť chechtáky a pustia aj tie pokladíky do éteru…muhaha

Flecke

 3    25. september 2004 o 10:59

Nemyslim si, hlavne som zvedavy na tu secret web site kde budu tie fajnovosti a sample pre Djov. :cool:

imi

 4    27. september 2004 o 21:17

ked nie je nova produkcia
tak je aspon recyklovanie stareho

dost nudne veru

ale aspon Fletch bude mat co pustat vo svojich “DJ” setoch.

After Party, Roxy, Praha

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa