Ďalší Davidov koncert v TV
Monghi
0
Švédska televízia Z-TV odvysiela v sobotu o 16:50 miestneho času hodinový záznam z Davidovho vystúpenia na festivale v Hultsfreds. Ťažko odhadnúť, či má niekto z vás k tomuto kanálu prístup, ale určite sa na internete veľmi skoro objaví kvalitné video ![]()



Názory Devotees (1)
cvengo
1 13. jún 2003 o 07:40
to bude soundboardov