Cloud Nine

Z príležitosti vydania EP "Item", nového projektu OneTwo, poskytli v auguste Claudia Brucken a Paul Humphreys exkluzívny rozhovor, v ktorom sa spomenula aj spolupráca s Martinom Gorem.

[b]Martin Gore z Depeche Mode s vami spolupracoval na skladbe "Cloud Nine" z EP "Item". Ako k tejto spolupráci došlo? Claudia Brucken:[/b] "Cloud Nine" bola pôvodne napísaná pre môj sólový album v polovici 90-tych rokov. Medzi mnou a Martinom panuje obojstranná náklonnosť, ktorá sa prejavovala v pozývaní na koncerty Depeche Mode a následné After Parties. Takto je to medzi nami. Raz som na gitare zložila skladbu a pomyslela si, potrebujem pomôcť, nie som predsa najlepším gitaristom na svete. Vtedy Martin býval kúsok odo mňa, za rohom, takže som vybehla z domu a požiadala ho, či by mi nepomohol. To, s čím som začala sa mu páčilo, takže tú skladbu dopísal spolu so mnou. Viac sa o celom projekte dozviete na stránkach [url=www.remembertheeighties.com]remembertheeighties.com[/url]. Skladbu "Cloud Nine" si môžete vypočuť na stránkach [url=www.theremusic.com]theremusic.com[/url].

Názory Devotees (2)

Shine

 1    14. september 2004 o 13:29

“Raz som na gitare zložila skladbu a pomyslela si, potrebujem pomôcť, nie som predsa najlepším gitaristom na svete. ” - tak to si teda vybrala dobre. Jedného z najlepších smile)

Painkiller.cz

 2    16. september 2004 o 22:50

to Shine: To jsi myslel ironicky, vid?

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa