Client: nový singel ‘Lights Go Out’

Tak, a už je to tu! Nový singel "Lights Go Out" uzrie svetlo sveta podľa oficiálnej stránky vydavateľstva Out Of Line Music už 1. decembra 2006! Na stránkach nemeckého internetového obchodu Indietective.de si ho môžete už dnes predobjednať. Singel obsahuje aj ďalšiu novú skaldbu "Northern Soul".

Podľa získaných informácií je skladba "Lights Go Out" kompletne prepracovaným výsledkom demo-skladby "Leave The Man", ktorá je známa z dávnejšie zverejneného demo-albumu "The Rotherham Sessions". Text skladby je však celkom iný a podobnosť je poznať len na niektorých miestach. Skladba má mimoriadne chytľavý refrén a údajne je to asi najlepšia vec od Client! Skladba "Lights Go Out" sa už objavila aj na zľahka popovej kompilácii "[b]Popjustice[/b]", ktorú si môžete objednať cez [url=http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;-1;-1;-1&sku=567292]hmv.co.uk[/url]. [b]Client - Lights Go Out[/b] (CDM 2006) 01 - Lights Go Out (Edit) 02 - Northern Soul 03 - Lights Go Out (Oliver Koletzki & Sebastian Meindl Mix) 04 - Lights Go Out (Basteroid Mix) 05 - Lights Go Out (Spestnaz Mix) Viac informácií o skupine Client nájdete na [url=http://www.client.sk]www.client.sk[/url].

Názory Devotees (2)

Kikero

 1    30. október 2006 o 11:19

Vyborne! Uz teraz sa tesim

mr. sandman

 2    30. október 2006 o 17:28

“uz” 1. decembra? to slovicko “uz” bolo myslene ironicky ze? smile
ale vazne, na novy Client som strasne moc zvedavy, hlavne kvoli novej clenke. doteraz ma to nebralo AZ tak (i ked vysoko mozem Client), no mam pocit, ze teraz by mohlo. wink

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa