Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 6 7 8 9 10 >  Posledná ›
8 z 11
Filmy
Pridané: 20. október 2010 o 11:42 AM   [ # 106 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

Shutter Island… aj v tomto pripade plati… “kto naskor cital knihu, tomu film nic neda”... aj ked to bolo sfilmovane celkom sikovne a DiCaprio je vazne dobry herec, ktory si vie svoje ulohy vyberat (teda mimo Titanicu :D )

 
 
Pridané: 01. december 2010 o 05:59 PM   [ # 107 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  3
Registrovaný  2010-11-11

Ja som bola najnovšie na novom potterovy,ani sa my moc nechcelo len mam takí pocit ,že keď som doteraz bola na každom tak už mám ísť aj na tie posledné-záludnosti filmových sérii.Nič moc ,ale v podstate to čo sa dalo čakať.Taká pozerateľná nenáročná zábava.

 
 
Pridané: 29. december 2010 o 06:06 PM   [ # 108 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Agatha Christie’s Poirot - Murder on the Orient Express (csfd)

Tak toto bola cast, na ktoru som dlho cakal. Po precitani knihy som zaver dobre poznal, a tak ma zaverecne rozuzlenie nemohlo dostat az do takeho uzasu, ale aspon som sa na to pozeral ako na dalsiu adaptaciu knihy a mal aj ako-take ocakavania. Velke nadeje vytvaral uz trailer (YouTube). A ocakavania sa aj naplnili. Orient Express a snehove zaveje, vrazda, slavny detektiv a jeho vek, trapenie a hlavne… “little grey cells”.
Suchet sa svojej role chytil krasne… a podla mojho nazoru mu patri pravo natocit vsetky romany tejto serie (ako podla vyhlaseni planuje). Aj samotny herec starne, no aj jeho postava starla v samotnych knihach (uz si presne nepamatam, co este nebolo natocene a do ktoreho zivotneho obdobia Poirota patri, ale snad to stihne).
Ako sa vyjadril aj jeden clen na CSFD, tato cast by si zasluzila hodnost celovecerneho filmu. Bol by to potom iba dalsi film “do poctu”? Ale preco nie? Suchet je ako Poirot priam stvoreny. 80 minut je velmi malo na to, co sa tam mohlo odohrat a ako to zobrazit. Vsetko to zbehlo rychlo :(

Mimochodom, CT a aj STV planuju vysielat tento diel vo velmi blizkej dobe. smile

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 30. december 2010 o 10:41 AM   [ # 109 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

To Zero202: súhlasím s tebou i ja si myslím, že David Suchet úžasne stvárňuje hlavného hrdinu kníh Agathy Christie.
Ja osobne som veľmi rada, že STV1 tento rok zakúpila adaptácie britských spisovateľov a môžeme si tak pozrieť Malú Dorritku - od Charlesa Dickensa alebo Emmu od Jane Austen.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 30. december 2010 o 02:33 PM   [ # 110 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19
Zero202 - 29 december 2010 05:06 PM

Agatha Christie’s Poirot - Murder on the Orient Express (csfd)

Dnes večer na ČT1 grin

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 31. január 2011 o 10:34 PM   [ # 111 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Úžasný film - King ´s speech.
Verím, že Colin Firth získa za hlavnú rolu Oscara.
Stvárňuje kráľa Veľkej Británie - otca terajšej kráľovnej - v dôležitých predvojnových rokoch, ktorý je však veľmi plachý a hlavne má rečovú vadu. Ako sa s ňou vysporiadal - sa dozviete z filmu.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 13. február 2011 o 04:48 PM   [ # 112 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Film 127 hodín.
Film je o horolezcovi, ktorý si viac menej žije svoj život - nepovažuje dokonca ani za potrebné povedať niekomu, kam ide a to sa mu vypomstí.
Uviazne v horách ........koniec neprezradím, len to, že je to podľa skutočnej udalosti a je to riadne napínavé.....tohoročné udeľovanie Oscarov bude asi tiež, nakoľko hlavný hrdina je nominovaný na Oscara.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 23. august 2011 o 02:21 PM   [ # 113 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Klub narocnych divakov grin

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 29. august 2011 o 01:01 AM   [ # 114 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

:smash:

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 29. august 2011 o 02:52 PM   [ # 115 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  99
Registrovaný  2005-03-26

to DM BMW: mnohé z Tvojich príspevkov si vynucujú zamyslenie sa nad Tvojou persónou… Substance vyjadril len svoj názor a Ty sa hneď urážaš a nepriamo nám povieš, že sme sprostá Slovač...lebo Ty, keď si v UK, tak si pekná moja, nééé?  rolleyes ale máš pravdu, aj deti si môžu rozprávať svojím jazykom, kedy chcú a čo chcú...najlepšie o BMW autíčkach cool smirk

K téme: odporúčam film Izba č. 1408 - perfektný psycho-horor…

 Signatúra 

Filozofia je permanentné a ako vždy aj márne úsilie povedať to, čo sa vlastne nedá povedať.
Theodor Adorno

 
 
Pridané: 06. október 2011 o 02:14 PM   [ # 116 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

Drive… novy US film, no podla mna hodne vynimocny… vyborna hudba, skvele obsadenie, hoci nie hviezdne… a dokonca tam zaznie aj song Trenta Reznora z filmu “The Social Network”, no vyborne tam zapadne… po velmi dlhej dobe musim skonstatovat, ze som videl v skutku zaujimavy film!!

http://www.imdb.com/title/tt0780504/

 
 
Pridané: 04. február 2012 o 09:50 PM   [ # 117 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  36
Registrovaný  2009-06-10

Nadherna zelena - pravdivo a humorne nastolene zrkadlo o nasej dobe a pekne myslienky.

http://www.youtube.com/watch?v=_QbbQYPPR3w

 Signatúra 

You can fulfill
Your wildest ambitions
And I’m sure you will
Lose your inhibitions

 
 
Pridané: 18. marec 2012 o 12:03 PM   [ # 118 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  171
Registrovaný  2006-01-27

Prometheus, full trailer. Ani nemam slov…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k0wOKFroWEU[/youtube]

 
 
Pridané: 30. máj 2012 o 09:26 AM   [ # 119 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Intouchables je super film so super muzikou!!

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 27. júl 2012 o 09:30 PM   [ # 120 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Uplne suhlasim!!! videl som to s titulkami ale stale to za to, kokos nasmial som a ta hudba… no co treba vidiet…

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
   
‹ Prvá  < 6 7 8 9 10 >  Posledná ›
8 z 11
 
     Knihy ››