Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 4 5 6 7 8 >  Posledná ›
6 z 11
Filmy
Pridané: 15. október 2008 o 09:51 AM   [ # 76 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14

Další film o Joy Division:

http://www.kinosvetozor.cz/cz/program/filmy/2197/Joy-Division/

 
 
Pridané: 31. október 2008 o 08:01 AM   [ # 77 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14

Control vyšlo na dvd jako příloha Lidových novin.

 
 
Pridané: 31. október 2008 o 05:46 PM   [ # 78 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  136
Registrovaný  2006-01-28

po dlhom čase som si pozrel pulp fiction
nechce sa mi čítať či ste tu už o ňom hovorili, ale nemôžem si pomôcť je to jeden z najlepších filmov čo som kedy videl gulp  wink

takže len pre istotu ak je tu nejaký pohan ktorý to ešte nevidel (čo pochybujem), tak šup k telke

 Signatúra 

I can’t understand
What makes a man
Hate another man
Help me understand

 
 
Pridané: 31. október 2008 o 06:18 PM   [ # 79 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Dnes konecne po dlhej dobe som si nasiel cas na:
THX 1138

Mozno som ocakaval od toho vela, alebo mi nieco uslo, ale… o co tam vlastne slo? smile

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 26. január 2009 o 04:45 PM   [ # 80 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  72
Registrovaný  2003-02-18

v sobotu na markize apocalypto
masaker film (aspon podla mna)
mad

 
 
Pridané: 30. január 2009 o 04:41 PM   [ # 81 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2003-11-18

There Will be Blood (u nás “Až na krev”)

Nedavno jsem si tento film koupil a musím říci, že peněz nelituju - vynikajici zalezitost, kde exceluje Daniel Day-Lewis (za tuto roli dostal Oscara) hlavni roli.

Film popisuje vzestup ropneho magnata (v obdobi ropneho boomu), ktery pro dosazeni svych cilu nevaha pouzit jakekoliv prostredky. Atmosfera snimku je tak husta, ze by se dala krajet! Neco tak sklicujiciho, ale pritom tak opravdoveho jsem snad jeste nevidel. Opravdu strhujici film, ktery me prikoval do kresla a jen jsem ziral. Mraz mi beha po zadech jeste dnes… smile

Vrele doporucuji, ale zaroven dodavam, ze to neni zadna oddechovka na nedelni odpoledne smile

 
 
Pridané: 03. február 2009 o 11:50 AM   [ # 82 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2003-11-18
Substance242 - 30 január 2009 05:00 PM

Súhlasím, je to jeden z filmov na ktoré si spomeniem aj s odstupom času, silný, zanechá dojem… Zo začiatku som Lewisa ale fakt nevedel spoznať.

Ano, ano… take jsem mel problem poznat ho - btw. vynikajici herec, ktery me vzdy dostane.

Jinak pokud jde o lonsky rok, tak dalsi filmecky ,ktere povazuji za velmi vydarene jsou: Tahle zeme neni pro stary, The Dark Knight a pokud jde o neco veselejsiho, tak me velice mile prekvapila ujeta komedie “Tropicka boure” - to je opravdu vynikajici filmecek smile

Urcite bych si vzpomenul na dalsi dobre kousky - docela me pobavil i “Iron man” - ac normalne komiksove filmy moc nemusim, tak tyto dva jsou opravdu dobre - o Batmanovi nema cenu diskutovat (paradni film po vsech strankach), ale Iron man plnej hlasek, ktere s velkou chuti trousi skvelej R. Downey Jr., je opravdu vyborna zabava!

 
 
Pridané: 04. február 2009 o 03:13 PM   [ # 83 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14
Marten - 03 február 2009 10:50 AM

Urcite bych si vzpomenul na dalsi dobre kousky - docela me pobavil i “Iron man” - ac normalne komiksove filmy moc nemusim, tak tyto dva jsou opravdu dobre - o Batmanovi nema cenu diskutovat (paradni film po vsech strankach), ale Iron man plnej hlasek, ktere s velkou chuti trousi skvelej R. Downey Jr., je opravdu vyborna zabava!

Komiksové filmy vůbec nemusím, ale Temný rytíř je vážně skvělej. A ještě víc se mi líbil Batman začíná.

Btw. o R. Downey Jr. mluvil Dave v jednom rozhovoru, že byli spolu v léčebně smile

 
 
Pridané: 09. február 2009 o 09:44 AM   [ # 84 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  136
Registrovaný  2003-10-20

v sobotu na markize apocalypto
masaker film (aspon podla mna)

Súhlasím, Apocalypto je super.

 
 
Pridané: 06. marec 2009 o 03:58 PM   [ # 85 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  88
Registrovaný  2003-11-18

http://filmpub.centrum.cz/aktuality/176852-ctvrty-dil-terminatora-se-blizi-do-kin.aspx

Trailer k filmu Terminator 4 - vypada to velmi dobre (atmosfera….) a nadejne! A ta hudba!!! mmmmmm smile

 
 
Pridané: 07. marec 2009 o 11:12 PM   [ # 86 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Pre tých, ktorí majú radi vážnejšie filmy odporúčam film Seven pounds (Sedem životov) s Willom Smithom v hlavnej role.
Je to film, ktorý určite nenechá nikoho ľahostajným, je určený pre tých, ktorí sa radi zastavia a zamyslia….
Enjoy it….pekný večer. smile

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 14. marec 2009 o 11:29 PM   [ # 87 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  19
Registrovaný  2009-02-22

Control good, ak mate sancu pozriet si Documentary, ktory tu niekto spominal na predchadzajucej stranke urcite ju vyuzite. Je to silne, atmosfericke a dozviete sa vela nepovedaneho.

Su tu neaki milovnici Bergmanovych filmov?

 Signatúra 

“In theory there is a possibility of perfect happiness: To believe in the indestructible element within one, and not to strive towards it.”

 
 
Pridané: 17. máj 2009 o 11:26 PM   [ # 88 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Anjeli a démoni - super adaptácia.
Čitatelia knihy budú možno trošku prekvapení určitými zmenami oproti knihe ale myslím, že to neubralo na kvalite.
Odporúčam. smile

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 18. máj 2009 o 07:10 PM   [ # 89 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19
Substance242 - 17 máj 2009 11:58 PM
Evka - 17 máj 2009 09:26 PM

Anjeli a démoni - super adaptácia. Odporúčam. smile

Ja nie, Fuka tomu dal iba 40 percent. grin

http://fffilm.fuxoft.cz/2009/05/andele-demoni-angels-demons-40.html

“Scénář filmu je strašlivá splácanina. Taková splácanina, se kterou by každé studio jakéhokoliv scenáristu vyhodilo, pokud by nešlo o pokračování veleúspěšného existujícího filmu a knihy.”

Neodporúčaš preto, lebo nejaký pán Fuka tomu dal len 40 % alebo preto, že si to videl???
Pozrela som si ten link s jeho komentom, čo si vložil, vďaka, je zaujímavé prečítať si takéto hodnotenie.

Neviem posúdiť, ako by som chápala film, keby som nečítala knihu.
Čítala som ju asi tak pred 3 rokmi a bola to jedna z mála kníh, ktoré som čítala ( a myslím,  že som ich prečítala mnoho), ktorej dej bol napínavý od začiatku do konca. Vrelo odporúčam.

Ten pán tam tvrdí - niet tam žiadnej akčnej scény…..podľa mňa je to napínavé od začiatku do konca - lebo však ide len o život…...
...tvrdí, že tam nie je žiadny humor….no treba si to pozrieť, my v kine (spolu to osadenstvo, čo sme tam boli) sme veru niekoľko krát vybuchli v smiech - Tom Hanks podal perfektný výkon.

...a samotný fakt, že celý dej sa odohráva v Ríme….nádhera….divák má možnosť  nielen vidieť ale aj dozvedieť sa veľa zaujímavých faktov o jednotlivých pamiatkach v Ríme.

pekný deň  cool smirk

[ Príspevok bol upravovaný: 18 máj 2009 07:22 PM vykonal Night ]
 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 21. jún 2009 o 12:52 PM   [ # 90 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  49
Registrovaný  2008-09-30

Ja som Anjelov a demonov videla a vobec neodporucam smile Jedinym pozitivom pre mna bol Ewan McGregor, na ktoreho sa dobre pozera za kazdych okolnosti.

 Signatúra 

oh well

 
 
   
‹ Prvá  < 4 5 6 7 8 >  Posledná ›
6 z 11
 
     Knihy ››