Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 5 6 7 8 9 >  Posledná ›
7 z 11
Filmy
Pridané: 14. júl 2009 o 09:21 PM   [ # 91 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2009-04-23

Vo štvorici po opici….žiadna hlboká myšlienka, žiadna vážnejšia erotika , len sranda, na relax super! Hlavne záver filmu je dobrý - už počas záverečných tituliek, tie ich nafotené fotky….

Inak mám rada zamilované filmy tipu - Keď muž miluje ženu, Zamilovať sa, Madisonské mosty…seriál Tudorovci
Z kníh : historické romány - hlavne obdobie Henricha VIII., Alžbety I., - Milenka Henricha VIII., Posledná žena Henricha VIII., Královnin milenec
knihy od Zdeny Frýbovej, Nory Roberts

Ozaj, aj píšem knihu, už dosť dlho , samozrejme o živote s DM a samotnom DG….sú to len moje myšlienky spojené s faktami, dosť veľa vecí vymyslených….celkom ma to zatiaľ drží, teraz bolo dosť materiálu na písanie a rozvíjanie príbehu…

Lepšie už to nebude s Jackom Nicholsonom - skvelý film!
Prelet nad kukučím hniezdom

[ Príspevok bol upravovaný: 20 júl 2009 02:05 PM vykonal Liba ]
 Signatúra 

Život nie je spravodlivý, ale stále je dobrý.

 
 
Pridané: 02. september 2009 o 04:45 PM   [ # 92 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Dik za super tip, po lopatisticky podane i ked tych 45 min uz bolo potom dost narocne grin

Moj typ:  Zeitgeist: The Movie (video film)  http://www.csfd.cz/film/235453-zeitgeist-the-movie/ a http://www.csfd.cz/film/249470-zeitgeist-addendum/
Niektore pasaze su fakt brutal funny ale ine aspon nutia popremyslat ci zamysliet.

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 28. december 2009 o 09:54 PM   [ # 93 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

AVATAR je 2,5 hodinova pochutka. Dobry dej aj efekty. Myslim ze to bude urcite oscarovy film grin

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 29. december 2009 o 10:40 AM   [ # 94 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Jedine negativum je asi happy end grin

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 01. január 2010 o 03:25 PM   [ # 95 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Ja rôzne fantázie nemusím, ale musím uznať, že film AVATAR ma prekvapil a páčil sa mi - odporúčam.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 04. január 2010 o 09:13 AM   [ # 96 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Kto má rád detektívne filmy s nádychom tajomna, napätia a humoru určite si pozrite nové spracovanie Sherlocka Holmesa.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 02. február 2010 o 12:42 PM   [ # 97 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14
Night - 04 január 2010 08:13 AM

Kto má rád detektívne filmy s nádychom tajomna, napätia a humoru určite si pozrite nové spracovanie Sherlocka Holmesa.

Z kraje jsem byla trošku zaskočená, co z toho Guy Ritchie udělal. Ale když jsem si zvykla na netradiční pojetí, tak mě film docela nadchnul. Čerstvé, svižné a vtipné.

 
 
Pridané: 04. apríl 2010 o 12:21 AM   [ # 98 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Odporúčam príjemnú komédiu s romantickou zápletkou - The accidental husband.
V hlavnej role - Uma Thurman, Colin Firth a Jeffrey Dean Morgan.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 25. júl 2010 o 09:57 PM   [ # 99 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Takže odporúčaš! Pôjdeme pozrieť.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 27. júl 2010 o 04:22 PM   [ # 100 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  39
Registrovaný  2007-09-11
Substance242 - 25 júl 2010 09:37 PM

Ak sa ti páčia tie čo som vymenoval, tak určite. Hoci teraz tomu filmu rozumiem vďaka internetovým diskusiám oveľa menej ako keď som odchádzal z kina. wink Myslím, že na to pôjdem ešte raz.

PS: Ktorý debil vymyslel pukance?? A nevypnuté mobily? Aj keď onedlho po začiatku filmu stíchli, blbci. Ale aj preto do kina chodím už málokedy.


Inception bol proste uplne úžasný, sountrack už pomaly poznám naspamäť..
Do kina tiež už len malokedy, včera to bol uplne otras.. triaslo sa plátno lebo premietač je kokot… no a ludia v kine… no comment..

 Signatúra 

I am putting myself to the fullest possible use, which is all I think that any conscious entity can ever hope to do.
HAL 9000

 
 
Pridané: 27. júl 2010 o 10:53 PM   [ # 101 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Tak bola som, videla som. Substance242 vďaka za typ. Film sa mi veľmi páčil. Myslím, že opäť posunul hranice divákovho vnímania niekam ďalej.
Páčil sa mi hlavný motív “celej akcie” (aby sme tu moc neprezrádzali…) Hudba taktiež úžasná...a záver? niekde som našla, že režisér sa vyjadril v tom zmysle, že je to ponechané na vnímaní diváka a je to tak - pesimista si vyberie…. a keďže ja som optimista, tak som presvedčená, že “tá kovová vecička” sa v závere zatriasla a určite išla spadnúť.

Film taký, aký má byť. Napätie, zábava, slzy (to viete, baba)...určite odporúčam.

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 28. júl 2010 o 08:37 AM   [ # 102 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19
Substance242 - 27 júl 2010 09:13 PM

A kto sa chce úplne stratiť, odporúčam túto diskusiu: http://www.okoun.cz/boards/inception grin

Dosť zamotaná diskusia - napadá ma len jedno - tí ľudia musia mať veľmi veľa času smile

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 03. august 2010 o 12:00 PM   [ # 103 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

Inception - dobré, ale nenadchlo cool mad

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 09. august 2010 o 09:17 PM   [ # 104 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Inception => super film i ked prvych 20 min som mal z toho poriadny hokej rolleyes

Pre ostatnych pomocka LOL

Obrázkové prílohy
inception_.jpg
 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 13. október 2010 o 06:49 PM   [ # 105 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

Expendables??? No scena, kde sa na jednom mieste objavia Arnie, Stallonne a Willis je podla mna najtrapnejsim filmovym momentom vsetkych cias!!! To ostatne… ale jo, kto ma rad Commando a hlavne poslednych 40 minut, ten si pride na svoje… Salt… suhlas, vydarene… Inception, parada…  ale inak, celkovo to vo filmovom priemysle ide dolu vodou, nespasi ho ani 3D ... alebo starnem? smile)

 
 
   
‹ Prvá  < 5 6 7 8 9 >  Posledná ›
7 z 11
 
     Knihy ››