Zimné turné po Európe bude ohlásené v júni

V tomto zmysle sa vyjadril Andy Fletcher, v súvislosti s otázkou možného koncertu v Írsku, kde sa počas tohto leta Depeche Mode neobjavia.

Andy už niekoľkokrát predtým naznačil, že koncert v Írsku, v rámci Global Spirit Tour, určite bude. V rozhovore pre írsky Hot Press však poznamenal, že vystúpenie sa uskutoční v rámci zimnej časti turné a bude ohlásené pravdepodobne v júni. Tým pádom môžeme očakávať viac koncertov v Európe a možno aj v našich končinách. 

Turné štartuje 5.mája v Stockholme a počas prvej, európskej časti, zavíta Global Spirit Tour do 21 krajín. Írsko na zozname nie je, ale môžeme očakávať, že sa tak neskôr stane?
Samozrejme, v Írsku budeme hrať počas zimnej časti turné. Zatiaľ neviem, kedy to bude oznámené. Myslím, že niekedy v júni. Posledný koncert v Írsku bol absolútne fantastický a takisto sme hrali v Belfaste. V Dubline je však vždy skvelé publikum.

Preklad celého rozhovoru tu.

Názory Devotees (3)

Gabriel

 1    26. apríl 2017 o 09:08

V rokovani na zimny koncert je aj Bratislava.

dvestotri

 2    27. apríl 2017 o 08:51

No parada, hala je pre DM lepsie miesto na koncert, ako velky stadion. Alebo najst bohatého organizatora, co by ich dostal do takého MMC grin
Tento majový koncert si uzijem bez stresu a obav o miesto. Kedze mam obycajne statie, tak to bude o pivku, a vychutnavani si hudby. Na podium aj tak nic neuvidim. A mozno to je aj dobre (tie Gahanove nacvicene postoje obcas rusia) smile

fcst101dm

 3    4. máj 2017 o 14:52

To je pravda hala je hala.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa