Výzva 2: Máte fotografie z pražskeho koncertu?

Obdobne, ako sme vás vyzvali na participáciu pre vytvorenie rozsiahlej fotogalérie z koncertu v Bratislave, vás tento krát chcem vyzvať k zasielaniu fotografií z koncertu v Prahe 25.6.2009.

Máte kvalitné fotografie z koncertu alebo z pobytu kapely v Prahe? Podeľte sa s nimi na depechemode.sk s ďalšími návštevníkmi.

Mienime vytvoriť tak ako pred troma rokmi veľkú fotogalériu zloženú z profesionálnych a amatérskych fotografií a videí z pražského koncertu Depeche Mode a ich pobytu v meste. Ak máte kvalitné fotografie, kontaktujte nás na info@depechemode.sk a my vám zašleme podrobnosti, ako prebehne doručenie foto/video materiálu. Za materiál, ktorý uverejníme, autorovi zašleme malý darček.

Technická poznámka: prosím, neposielajte nám fotografie z mobiných telefónov. Rovnako nezbierame videá z koncertu. Materiál uverejníme s kreditom autora.

Aktuálna fotogaléria Live in Prague 25.6.2009

Názory Devotees (4)

Masko

 1    26. júl 2009 o 18:32

Nejak málo fotiek s Prahy. s Bratislavy fotiek do bludu a tu ništ…čo tak málo nás tam bolo?? :-D

mcfly

 2    26. júl 2009 o 20:00

vela ludi tak ako ja ma len foto a video z mobilu…............

beatmasters

 3    29. júl 2009 o 23:45

Jak můžu zaslat fotografie z koncertu z Prahy? Jsou sice pořízeny z tribuny (větší vzdálenost), ale jsou z digit. fotoaparátu. Třeba by se něco z toho dalo vybrat.

Gabriel

 4    30. júl 2009 o 00:36

@beatmasters: v clanku je to napisane, ako treba postupovat.

Dik.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa