Vyhrajte hodinky Hublot s motívom Personal Jesus

Ako už dobre viete, Depeche Mode spolupracujú niekoľko rokov so značkou Hublot a neziskovou organizáciou charity: water, ktorá prináša čistú vodu do oblastí rozvojových krajín.

Teraz môžete získať autentické a certifikované hodinky Hublot s motívom "Personal Jesus" v hodnote 30,000 amerických dolárov. Okrem toho získate podpísaný kus oblečenia Martina Goreho z posledného turné. Súčasne sa budete môcť zúčastniť na bále charity: ball oslavujúcom prácu organizácie, ktorý sa uskutoční 1.decembra 2018 v San Franciscu. Poskytnuté Vám budú 2 vstupenky spoločne s ubytovaním a 250 dolárová darčeková kartička na ostatné výdaje.

Ak sa chcete zapojiť, venujte organizácii charity: water aspoň 10 USD, avšak ak chcete venovať viac, nič Vám v tom nebráni. Zvýšite si tak šancu na výhru.

Hublot a Depeche Mode spolupracujú od roku 2010 a spoločne podporujú charity: water od roku 2013. V priebehu toho obdobia dali vyzbierané prostriedky život 229-tim projektom v Nepále a Etiópii. Zabezpečili čistú nezávadnú vodu pre 30.000 ľudí.

Počas obdobia albumu Spirit a jeho turné si dali za cieľ pokoriť túto hranicu a zabezpečili čistú vodu pre 50.000 ľudí na celom svete.

Zapojiť sa do projektu s možnosťou získať unikátnu memorabliu Depeche Mode, môžete na stránke prizeo.com

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa