Vrátia sa Depeche Mode do Rayleigh?

Rayleigh, v anglickom Essexe, je fanúšikom Depeche Mode známy vďaka legendárnemu klubu Crocs, ktorý bol neskôr premenovaný na The Pink Toothbrush. Jeho manažment sa snaží o "warm-up" koncert Depeche Mode, pred štartom turné Global Spirit.

Stuart Whiffen, promotér klubu: "Na Facebooku sme zdieľali video s vystúpením Depeche Mode v našom klube (1981) a Darren Brett, jeden z našich dj-ov, prišiel s nápadom, že by bolo skvelé, ak by u nás Depeche Mode odohrali "návratový" domáci koncert. Na facebooku sa to stretlo s obrovskou odozvou, tak sme sa rozhodli kapelu osloviť. Klub, ktorý sa v časoch prvého tunajšieho vystúpenia Depeche Mode nazýval "Crocs", nedávno oslávil 30.výročie." (pozn. pod názvom "The Pink Toothbrush" funguje od roku 1984)

Stuart dodal: "Bolo by to viac než zábavné. The Toothbrush sa držal vždy v úzadí a nikdy nepodliehal módnym trendom. Vždy sme si robili veci po svojom a to isté platí aj pre Depeche Mode."

"Viem, že dnes sú kapelou veľkého mena a zrejme nie je veľká šanca, že by sa vrátili do nášho "prepoteného" klubu, ale bola by to zábava ..."

Ich kampaň môžete podporiť na twitter.com/PinkToothbrush_

Držíme palce!

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa