koncert Depeche Mode v Bratislave

Vince Clarke o spolupráci s Martinom

Vince Clarke v aktuálnom rozhovore pre webzine "The Quietus" priniesol viac informácii ohľadne jeho spolupráce s Martinom Gorem. Možno Vás prekvapí, že chystaný projekt bude tanečného charakteru, no jeho vydanie je v nedohľadne.

"Spolupracujem s Martinom Gorem na tanečnej nahrávke. Napísal som mu e-mail s otázkou, či by nechcel so mnou pripraviť čosi tanečné, a že to bude dlhší proces. Opísal som mu moje predstavy a on mi e-mailom zaslal zasa svoje, takže aktuálne pracujeme týmto spôsobom, no napredujeme a som z toho nadšený."

Na otázku, či s Gorem komunikoval aj predtým, než dostal tento nápad, odpovedal Vince takto: "Ani nie, hovorili sme spolu tak dvakrát. Tentoraz som mal v sebe pár pív, tak som sa jednoducho ozval. Mohol kľudne povedať "nie", ale prišla pozitívna odpoveď. Skvelé!"

Pokiaľ vás zaujíma, kedy bude materiál prístupný pre fanúšikov, odpoveď Vince Clarka Vás príliš nepoteší: "Nemám poňatia."

Názory Devotees (4)

In Your Memory

 1    29. september 2010 o 08:09

Ja sa velmi tesim na tento projekt, som si isty, ze to bude velmi zaujimave smile

molon

 2    30. september 2010 o 16:13

...no keď aj Martin poruší svoj celibát a jebne si pár kusow, tak to môže byť celkom fajn, veď Martinov rukopis bol ďaleko lepší keď chlastal….....

Error

 3    30. september 2010 o 16:29

‘‘Martinov rukopis bol ďaleko lepší keď chlastal…..... ‘’ grin bohužel je to pravda

Roman

 4    30. september 2010 o 23:39

Konecne nadviazali na prerusenu spolupracu. Ze tanecna nahravka? Nevadi, ved ja mam Speak & Spell rad a jeho pokracovanie ma len potesi!

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa