Veľmi špeciálny hosť na vystúpení v New Yorku

Alan Wilder odoslal z Petrohradu ešte jeden videoodkaz fanúšikom týkajúci sa vystúpenia projektu Recoil v New Yorku, ktoré sa uskutoční 18.majá 2010 v známom klube Le Poisson Rouge. Bude to zároveň posledné vystúpenie v rámci "Selected" Events Tour.

Alan vo videu pripomína, že vystúpenie obohatí veľmi špeciálny hosť. Kto to bude, to sa dozvieme zrejme až v osudný večer. Fanúšikovia Depeche Mode iste skombinujú New York s Davidom Gahanom, no to by musel Dave vystúpiť zrejme sólovo, keďže so samotným projektom Recoil ho nespája absolútne nič. Necháme sa teda prekvapiť, kto to nakoniec bude.


Názory Devotees (5)

tommy

 1    7. máj 2010 o 09:58

jasné, že to bude Dave Gahan. Bol to práve Dave, ktorý inicioval pozvanie Alana do RAH v Londýne a Alan mu týmto gestom vráti požičané : )  Aj keď Dave nemá s tvorbou Recoil nič spoločné, kľudne si môži strihnúť nejakú DM baladu za piánom, alebo aj nejaký DM song s novým - recoil zvukom ... V tom problém nevidím… Koniec koncov Dave môže vystúpiť so svojou kapelou buď pred Alanom alebo potom ... Podľa mňa tam bude aj Christian a Andrew, t.j. ľudia okolo Davida Gahana.


tomassi

 2    7. máj 2010 o 13:03

a mozno to bude nejaky DJsky battle
Alan vs. Andy
:D


Efka Gore

 3    7. máj 2010 o 14:33

mozno Construction Time Again & Dave Gahan spev live smile uvidime…teda si precitame aspon smile


Night

 4    7. máj 2010 o 23:27

Jasné, že to bude Dave - teším sa na reportáž o tomto vystúpení.... grin


kačena

 5    9. máj 2010 o 21:26

...no to som teda fakt zvedavá,ale netrúfam si dúfať,že to bude Dave…ale veľmi,veľmi chcem!!!


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa