Unikátny projekt remixového albumu “Deconstruction Time Again”

Náš kamarát depešák FIlip Macháček priviedol k životu zaujímavý a unikátny projekt. Oslovil popredných českých producentov milujúcich Depeche Mode a požiadal ich o vytvorenie remixov. Tie už v priebehu júna budú vydané na vinyle s názvom "Deconstruction Time Again vol.1". Viac podrobností nájdete v slovách samotného Filipa:

V roku 2020 oslávili Depeche Mode 40 rokov existencie. Bohužiaľ, fanúšikom k tomuto výročiu neponúkli nič zo svojho bohatého archívu. Nevydali žiadny titul, ktorý by tých 40 rokov pripomenul. To ma priviedlo na myšlienku, vziať to do vlastných rúk a pokúsiť sa prísť s niečím, čo tu ešte nebolo.

A tak vznikla myšlienka remixovej kompilácie Deconstruction Time Again, ako albumu zloženým výlučne z českej hudobnej produkcie. Ohlas, ktorý môj nápad medzi producentmi vzbudil, bol mimoriadny a je prísľubom na ďalšie pokračovanie. Za rovnako mimoriadnej považujem aj finálna remixy, ktoré mi odovzdali. Nebojím sa tvrdiť, že by si zaslúžili byť aj na oficiálnom albume, čo Deconstruction Time Again nie je a byť nemôže, pretože vzniklo ako Fans 4 Fans projekt v limitnom edícii desiatok kusov. Autormi remixov sú Chromestatic (aka Hoffi z kapely Skyline), Eddie Mur, DJ Schwa, Dryman a SciFiPsi. Každý z autorov je etablované meno na českej hudobnej scéne. Každý z nich je fanúšikom Depeche Mode a svoj remix odovzdal bez nároku na honorár.

Deconstruction Time Again vol.1

Tracklist / zoznam skladieb:

A1. Policy Of Truth (Chromestatic Mix) 4:45
A2. Personal Jesus Loves UK Garage (Dryman Shmoodee Mix) 4:43
A3. Wrong (Deepesh Mood Shmoody Mix) 6:47

B1. Behind The Wheel (Chromestatic Cover) 5:29
B2. Peace (SciFiPsi Starfarer Mix) 4:49
B3. Never Let Me Down Again (WD-40 Trax Mix) 5:30

Vinyl si môžete objednať prostredníctvom e-mailu deconstructiontimeagain@gmail.com


Názory Devotees (3)

Monghi

 1    26. máj 2021 o 11:01

Fílo je neskutočný človek! Má úžasne zmáknutý time management smile Či ho stretnem osobne alebo ho sledujem na webe, vždy krútim udivene hlavou smile Za toto všetky palce hore!

Michaela 146

 2    26. máj 2021 o 23:15

Vzpomínám si jak v jednom zajímavém rozhovoru Martin směle odpověděl…Nikdy jsme nechtěli usnout na vavřínech. Říká se nikdy neříkej nikdy. Co dodat, no pánové bohužel usnuli…Máte štěstí, že máte tak oddané fanoušky, kteří to směle zvládnou i za vás smile
Před časem jsem si pořídila nový gramofon, právě se ze mě stává vášnivá sběratelka vinylů ♫

tomy

 3    28. máj 2021 o 14:05

Filip je inšpirácia sama o sebe, to sa musí uznať... Ten jeho rozhovor s Timom Simenonom bol úžasný... Asi kliknem na ten objednávací link… smile Ale najprv si pustím ukážku… “Policy Of Truth” mi práve dohralo a znelo to celkom ... Púšťam si to ešte raz… smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa