Unboxing “Mode”

V piatok 24.januára sa po minuloročnom odklade dostal do predaja nový DM "box" s 18-timi CD nosičmi, na ktorých poslucháč nájde všetky štúdiové albumy kapely, vrátane bonusov v podobne b-strán singlov. Pre niekoho zbytočnosť, pre iného zasa niečo, na čo veľmi dlho čakal.

Dnes je veľmi populárne zverejňovať videá z rozbaľovania nových produktov a tak si aspoň pozrite, pokiaľ máte záujem, ako to vyzerá, keď sa novučičký box dostane do rúk spokojného zákazníka.

Názory Devotees (4)

ViolateYou

 1    25. január 2020 o 19:15

Tento box nema ziadne caro a ma nulovu pridanu hodnotu.. a vsetky obaly tmave, tym sa straca graficka vynimocnost tych albumov… aj keby som dm teraz zacal pocuvat a chcem originaly tak si kupim kazdy album zvlast.. a nie ich mat naskladane v njakom hlupom boxe ale pekne v stojane/na policke a podobne..

exit music

 2    16. február 2020 o 08:51

Myslím si, že tento box je taký rozlúčkový... Môžu si ho doniesť na uvedenie do rockovej sieni a zavesiť tak na onen povestný klinec svoju bohatú kariéru, ktorá bola na začiatku dosť dynamická a plodná, aby sa neskôr stala akousi žijúcou kompiláciou a hľadaním toho najlepšieho, čo kedy táto skupina vydala, aby neskôr vyčerpaná týmto hľadaním, začala chronologicky vydávať všetko rad radom, aby tak uspokojili niekoho posadnutosť. Ak to zoberieme týmto smerom, tak posledným vydaným trackom je FAIL, čo je teda celkom výstižné, ironické a v duchu (spirite) DM: “Boh má zvláštny zmysel pre humor”. A je dosť možné, že sa mu to nakoniec celkom podarí naplniť... smile

fero

 3    26. február 2020 o 08:16

Mne sa tento box veľmi páči. Som veľmi šťastný , že jeho súčasťou je CD s B - straty singlov. Neviem ako je to v iných mestách ,ale u nás v Trnave stále neprišiel do predajní. Sám predajca si to nevie vysvetliť, lebo toto sa mu ešte nestalo. Ja sám nakupujem v tejto predajni od 1993 všetko nové čo DM vydá. Nechcem to objednávať, lebo naposledy mi prišiel box poškodený. Klame má predajca, alebo sa to dá niekde v Česku Slovensku kúpiť ? DM shop tiež hlási vypredané ! A aká je jeho cena , keďže všade je iná ? Ďakujem za prípadnú odpoveď.

mr.kervic

 4    10. marec 2020 o 21:17

Nechápem prečo tento box nikde nemajú. Vydaný bol koncom januára a keď som chcel objednať začiatkom februára… nedostupné či vypredané.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa