Toronto, ON, Canada, Air Canada Centre, 03/09/2017

Prvá kanadská zastávka severoamerickej časti Global Spirit turné - Toronto, Air Canada Centre s kapacitou 19.000 miest. Setlist zatiaľ stále bez najmenšej zmeny.

Setlist:

Intro
Going Backwards
So Much Love
Barrel Of A Gun
A Pain That I'm Used To
Corrupt
In Your Room
World In My Eyes
Cover Me
A Question Of Lust
Home
Poison Heart
Where's The Revolution
Wrong
Everything Counts
Stripped
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Somebody
Walking In My Shoes
Heroes
I Feel You
Personal Jesus


Predkapela: Warpaint

Názory Devotees (7)

In Your Memory

 1    3. september 2017 o 08:40

Toronto caka zmena v setliste, tak ako tomu bolo v 2009 s Fragile Tension. Zeby dnes vyskusali Poorman alebo Mercy In You? wink

kobino38

 2    3. september 2017 o 12:38

Ja už začínam byť tiež skeptik. V 2009 bolo to turné trochu výnimočné, aspoň pre mňa, odzneli Fly on the Windscreen, It’s No Good, Master & Servant, Strangelove a Waiting for the Night, takisto aj z nového albumu SOTU odznelo kopu veci a medzi nimi aj Fragile Tension, škoda, že iba raz, lebo je to skvelá pesnička a naživo znela skutočne dobre ako aj In Sympathy, mrzelo ma, že neodznela naskúšaná Perfect alebo Nothing (z hitoviek). Ale bolo to skvelé turné, narozdiel od toho súčasného. Som vďačný za Wrong a In Your Room v pôvodnej verzii, ale to je tak všetko. Rád by som vedel, kto robí produkciu piesní na turné a Davida by som určite pokarhal za výber piesní. Stále som nepochopil, čo je u nich tá istota. Majú mnoho skvelých piesní, ktoré by ľudí bavili, viac remixov by mohli použiť, napr. taký Stripped by som chcel počuť Highland Remix, alebo Personal Jesus, skombinovať Stargate Remix s originálom, je toľko možnosti ako spraviť skvelú show, lebo o tom to je, myslím si, že na koncerte nikto nerieši texty.

In Your Memory

 3    3. september 2017 o 16:59

Ja som na TOTU dal Rim, Milano, Bratislava, Budapest, Praha, Pariz, Nancy a potom nahrada za zruseny koncert v Londyne. Album sa mi nepaci, ale na turne mam prekrasne spomienky. Setlist na tomto turne bol skvely, vdaka za raritky ktore vytiahli. Mna by ani tak netrapil ten skoro rovnaky setlist na kazdom turne, keby aspon v pripade natacania Live zaznamu zahrali naozaj nieco vynimocne. Ved o to vlastne ide. Na koncert sa idem zabavit, ale ked si pustim zaznam z konkretneho turne, tak by som mal byt schopny rozlisovat a spominat. Aj napriek tomu, ze Dave sa dost natrapil pri skladbach Master & Servant a Strangelove, bola to pecka pocut tieto veci live a mali byt jednoznacne zachytene na zaname.

giggs11

 4    3. september 2017 o 18:00

nuz nejaka zmena bude musiet nastat v LA,tam budu tusim 4 koncerty za sebou

Jarik

 5    4. september 2017 o 11:38

,zmena bude jasne! martin zase vytiahne strangelove, aqol, judas, somebody, a pod bleeeee

Jarik

 6    4. september 2017 o 11:44

alebo by som sa ani nedivil keby setlist bol 100% totozny aby ziaden fans nebol ukrateny o zmenu LOL

piko56

 7    4. september 2017 o 17:26

Nič nebude,žiadne zmeny,stači mi to koncertovanie…..

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa