The Last Of Us

Poprask na televíznej seriálovej scéne spôsobila premiéra prvej časti série HBO, "The Last Of Us", nakrútenej podľa rovnomennej slávnej počítačovej hry. Nebolo by na tom nič zaujímavé, keby prvú časť neuzavreli Depeche Mode.

Áno, aj tento seriál, podobne ako slávna neflixová séria "Stranger Things", bude zrejme živnou pôdou pre vzkriesenie slávnych hitov rokov 1980tych (možno aj starších). Na konci prvej série odznie nemenej slávna "Never Let Me Down Again". Craig Mazin z HBO vysvetlil, prečo práve táto skladba od Depeche Mode:

"Skladba "Never Let Me Down Again" je vlastne o jej prvom verši, "veziem sa so svojim najlepším priateľom" ... spieva tam o drogách, bola to skladba o závislosti. Ellie sa chystá na jazdu so svojim najlepším priateľom a Joel je nebezpečný muž. Joel sa chystá na jazdu si svojou najlepšou kamarátkou, no ešte si neuvedomuje, že je to jeho najlepšia kamarátka. Je to nebezpečné malé dievča. A ide presne o to ... "nikdy ma nesklameš?" Ale oni jeden druhého sklamú, a potom najlepší priatelia nie sú, potom sú a opäť nie sú. Celkom to do seba zapadlo."

Názory Devotees (6)

peto

 1    20. január 2023 o 09:40

Asi som už hluchy,stary cap,fakt malo tam z DM počujem….Darmo starne každy…..


peto

 2    20. január 2023 o 09:56

A počujem tam Tak on me od AHA!!!Nič od DM…..HA HA HAAAAA


Walking in Secret Garden

 3    20. január 2023 o 12:39

Peto, ono to v tom trailery nie je. je to len normálne vo filme na konci, ale dá sa to nájsť na internete. Takže našťastie to ešte nie je s tou tvojou starobou také zlé. grin


Monghi

 4    20. január 2023 o 14:09

tak som sem hodil tu zaverecnu scenu s NLMDA ... ale pokial neviete, co znamena, ked v serialy zaznie skladba z 1980tych rokov, tak Vam to vobec nic nepovie smile


Jarik

 6    27. február 2023 o 20:57

dnes bola 7 časť, a ja som v scéne keď boli dievcata na kolotoči počul záverečnú melódiu Here is the house, alebo mam halušky??


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa