The Horrors o Depeche Mode

The Horrors priznávajú, že sú veľkými fanúšikmi Depeche Mode a sú hrdí, že môžu hrať s najväčším basildonským hudobným exportným artiklom.

The Horrors, ktorí sa okamžite preslávili svojim debutovým albumom, "Strange House", predskakujú na koncertoch Depeche Mode, v rámci ich Global Spirit turné, a sú radosťou vzrušení, že budú predskakovať kapele aj v sobotu, na London Stadium, v Stratforde.

Bassgitarista Rhys Webb: "Myslím, že v sobotu budeme vystupovať pred najväčším publikom, pred akým sme kedy hrali. Veľmi sa na to tešíme. Som hrdý na to, že takisto pochádzam z Essexu! Keď som ich v Lille videl hrať "Enjoy The Silence", došlo mi, aký je to pre nás úspech, že s nimi môžeme hrať a sme na to rovnako hrdí. V tom momente mi tvár zalial jeden obrovský úsmev."

Dodáva: "Samozrejme, že sme veľkými fanúšikmi Depeche Mode. Ich kariéra je inšpirujúca. Od ranných čias v Mute, až po dnešok. Oni sú synonymom dokonalej vyváženosti popu, temnoty a experimentu. Sme veľkými fanúšikmi elektronickej hudby a oni sú skutočnými inovátormi. Zbožňujem, keď v ich produkcii počujem vplyv našich obľúbených interpretov, ako Kraftwerk a David Bowie. Akoby sme boli hudobne prepojení, nielen geograficky. Vyrastal som na príbehoch o ich vystúpeniach v Crocs a veľmi rád by som ich tam raz zažil."

Názory Devotees (3)

molon

 1    3. jún 2017 o 10:53

Monghi ty angličtinový génius - myslené v dobrom!!! ...kapela sa volá The Horrors…nie The Horros…  =:o))))

Monghi

 2    3. jún 2017 o 16:15

@Molon… do rici!!! a to mas tak, ked si od polnoci na horach, vratis sa domov, mas hodinu na vsetko, vratane prekladu nejakej news a potom utekas na kolegovu 50-tku smile

molon

 3    3. jún 2017 o 18:54

...niečo mi o tom hovor…práve som sa vrátil z grilovačky…dnes za “kýbel” piva…

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa