The Dark End Of The Street (oficiálny videoklip)

Soulsavers s Davidom Gahanom predstavili oficiálny videoklip k skladbe "The Dark End Of The Street", ktorá otvára ich spoločný album "Imposter". Pôvodným autorom skladby bol James Carr.

Názory Devotees (4)

jozefst

 1    20. december 2021 o 15:25

Po vypočutí tejto skladby som si Imposter-a konečne kúpil. Dobrý je aj originál od Jamesa Carr-a, ktorý vyšiel v roku 1967. Túto skladbu už prevzalo dosť známych umelcov, okrem iného napríklad Diamanda Galás s Poulom Johnesom, Elvis Costello, alebo Frank Black y Pixies na svojej sólovke.

ViolateYou

 2    4. január 2022 o 23:19

Hm pri klipe ma napadlo ze to mohli natocit pri Pentagone v BA a to vznasanie aut a davea by mohlo kludne ostat
Inak skladba fajn. Imposter som stale nepocul ale silit to asi netreba.

ViolateYou

 3    4. január 2022 o 23:28

Pixies mam viac nez rad tak som schvalne skusil este francisa blacka.. no Daveov baryton k tej skladbe pasuje 100x viac.. skriekanie na surfer rosa a doolittlovi, to Francisovi pasuje viac.
Diamandu Galas si uz takto na noc netrufam pustit

jozefst

 4    10. január 2022 o 19:58

ViolateYou, vypočul som si verziu od Franka Blacka, no neviem, davidová je oveľa lepšia a tom mám Pixies tiež veľmi rád. Diamanda Galász mi prišla v porovnaní s frankom lepšia, neboj vypočuj, nie sú to žiadne škreky. Len na margo, keď počujem nejakú coververziu, som často zvedavý na originál, napr. u českej pop music, ktorá je známa, že sa tam moc “coverovalo”.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa