koncert Depeche Mode v Bratislave

Blíži sa svetová premiéra klipu Where’s the Revolution

Kapela ponúkla ukážku videoklipu Where's the Revolution, ktorého premiéra by sa mala udiať už tento štvrtok - 9.2.2017. Avšak, tento dátum nemáme potvrdený.

Ukážka z videoklipu

Názory Devotees (9)

KRABAT

 1    6. február 2017 o 19:23

hmmm ... moc sa zatial rozpravat neda , ale ved uvidime ..... hlavne je , ze je v nom samotne trio .......

Paloq2

 2    6. február 2017 o 19:29

Super klasika ciernobiely klip a DM,parada.

kikinkadm

 3    6. február 2017 o 23:46

tak klip vyzera velmi velmi fajnovo na toto sa tesim

jozefst

 4    7. február 2017 o 08:57

Podľa ukážok klip bude asi po dlhom čase veľmi vydarený. V ukážke sú zábery z nejakej továrne a sú tam aj koľajnice, plus asi nejakí robotníci. Niečo na spôsob pracujúcej vrstvy, ktorá sa asi vyburcovala k revolúcii. V klipe sa možno objaví aj vlak a kaskadér, ktorý sa tu spomenul má súvis asi s ním (napr. skočí naň nejak riskantne). Chlapi zoradení v rade na koľajniciach mi zas evokujú zástup z obalu albumu spirit. Možno budú mať v rukách aj nejaké zástavy. Toto som si dovolil len dedukovať. Ako to bude v klipe v skutočnosti sa dozvieme čoskoro.

Gabriel

 5    7. február 2017 o 09:56

Podla niektorych zdrojov by mala byt premiera klipu v piatok.

Ogrik

 6    7. február 2017 o 13:35

skor mam z tej ukazky pocit, ze ti ludia su postaveni do laty nejakym fasistom a uz pochoduju. myslim, a trochu vyplynulo to aj z nedavneho rozhovoru, ze ked si teda ludia myslia, ze toto je ta revolucia voci “elitam”, tak Depeche Mode to vidia ina, su z toho sklamani a pytaju sa: kde je revolucia???

jozefst

 7    7. február 2017 o 21:16

Do oficiálneho zverejnenia singla si môžeme dať súťaž, kto uhádne jeho pointu, alebo dej grin. Mimochodom, vyzerá to na bydarený klip. No ale všetko sa dá hodnotiť až po jeho zhliadnutí.

jozefst

 8    7. február 2017 o 22:04

Akurát som si pozrel videoklip ku skladbe Wrong a musím povedať, že toto je jeden z najhorších DM klipov. Napríklad k Leave in silence, alebo Get the balance right mali grandióznejšie klipy. Klip k Wrong vyzerá ako béčkový horor. Dúfam, že k najnovšiemu klipu natočili niečo excelentné.

Gabriel

 9    7. február 2017 o 23:09

Mne by vobec nevadilo, ak by neexistovala radio verzia skladby a teda aj klip by bol k albumovej, 5 min. verzii. Viac Corbijna = viac DM :D

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa