koncert Depeche Mode v Bratislave

Súťaž o stretnutie s Depeche Mode v Bratislave + výhercovia

Zapojte sa s VIVIEN a depechemode.sk do súťaže o osobné stretnutie s kapelou Depeche Mode počas ich koncertu v Bratislave 20.05.2017.

Stačí mať zakúpenú vstupenku na koncert a vyplniť registračný formulár.

Registračný formulár

Čo musíte spĺňať?

Zapojiť sa môže každý, kto je starší ako 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky. Každý sa môže zapojiť iba raz a odoslaním registračného formulára získava jeden žreb do súťaže.

Ako si zvýšiť šancu na výhru?

Každý si ale môže zvýšiť šancu na výhru získaním dodatočných žrebov do zlosovania a to nasledovným spôsobom:

Potvrďte v aplikácii prístup ku svojim Facebook informáciám (FB ID, FB email, FB Friends) z dôvodu identifikácie a zabráneniu duplikátom a unikátneho odovzdávania hlasov. Následne aplikácia vygeneruje unikátny skrátený webový odkaz, ktorý môžete:

  • zaslať vašim priateľom pomocou Facebook správy
  • zdieľať odkaz na svojom FB profile
  • tweetovať odkaz s informáciou o súťaži
  • poslať odkaz priateľom prostredníctvom e-mailu

Za každého unikátneho kamaráta/návštevníka, ktorý príde do aplikácie cez váš unikátny webový odkaz, potvrdí prístup k FB informáciám a potvrdí, že chce odovzdať hlas/žreb, získavate  ďalší žreb do zlosovania. Každý hráč môže ale odovzdať inému hráčovi maximálne jeden žreb.

Kedy sa žrebuje?

Súťaž končí o polnoci 20.12.2016. Žrebovanie bude prebiehať v 2 termínoch - 11. a 21. decembra 2016. Každým žrebovaním sa určí jeden výherca stretnutia s kapelou Depeche Mode pre jednu osobu, ktoré sa uskutoční 20.5.2017 pred koncertom kapely v Bratislave. Pozor, výherca musí mať zakúpený lístok na koncert, keďže stretnutie sa uskutoční v priestoroch štadióna.

Plné znenie štatútu súťaže (PDF).

Výherca žrebovania 11.12.

Máme tu prvého výhercu, ktorý sa osobne stretne s kapelou Depeche Mode počas ich koncertu v Bratislave. Je ním Róbert Hric. Gratulujeme!
Súťaž pokračuje ďalej, ďalšieho šťastlivca vyžrebujeme už 20. decembra 2016.

Výherca žrebovania 21.12.

Máme tu ďalšieho výhercu, ktorý sa osobne stretne s kapelou Depeche Mode počas ich koncertu v Bratislave 20. mája 2017. Výhercom sa stáva.... Ronald Bajus! Gratulujeme k jedinečnému vianočnému darčeku!

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa