Staňte sa hlasom Depeche Mode

Depeche Mode prenechajú od 24.2. na jeden celý rok svoju Facebook stránku fanúšikom. K zapojeniu sa do tejto akcie vás pozýva samotný Dave Gahan.

Každý deň sa tak počas 365 dní vystrieda 365 fanúšikov, ktorí budú môcť na oficiálnej Facebook stránke kapely zverejniť čokoľvek, čo sa bude týkať ich a Depeche Mode a povedať to ostatným v mene samotnej kapely.

Počas roka sa na stránke objavia príspevky aj od špeciálnych hostí, vrátane osôb blízkych skupine, niekoľkých špičkových umelcov či celebrít, ktorí majú k Depeche Mode nejaký vzťah.

Ak sa chcete zúčastniť, vyplňte formulár na depechemode.com a možno sa stanete na jeden deň hlasom Depeche Mode práve vy.

Pozvánka Davea

Názory Devotees (4)

Andy

 1    8. február 2017 o 21:32

kurna ten Gahan ale vyzera dobre napriek tomu cim vsetkym presiel… a to nemam ziadne homosexualne sklony…

Gabriel

 2    9. február 2017 o 07:36

Doplnenie:

On select days throughout the year, curatorial duties will fall to special guests, including people close to the band and several high-profile artists and celebrities with a special connection or affinity for the band.

http://ventsmagazine.com/2017/02/08/depeche-mode-hand-keys-facebook-page-fans-year/

Andy

 3    9. február 2017 o 20:24

zjavne DM uz v v <|> co sa s nimi bude diat, ked daju na cely rok kazdy den niekomu inemu Facebook page:) no vdaka bohu ze len Facebook Page, ale aj to je dost smile)))))))

Andy

 4    9. február 2017 o 20:25

... sakra ja neviem pisat ... ” ... uz maju v <|> ... ” smile)))

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa