Spolupráca Davida Gahana so Soulsavers bude mať pokračovanie

Fanúšikovia sólovej tvorby Davida Gahana si isto spomenú na jeho výroky o nepretržitej spolupráci s Richom Machinom zo Soulsavers. Zdá sa, že sa možno už na budúci rok dočkáme albumového pokračovania.

V januárovom vydaní nemeckého magazínu Sonic Seducer sa objavil rozhovor s Davidom Gahanom a Richom Machinom, ktorý vznikol ešte v októbri minulého roka. Davidove slová sú však plné prísľubov pre pokračovanie vydareného albumu "The Light The Dead See".

"S Richom som v permanentom kontakte. Pravidelne mi posiela nápady, či melódie skladieb, na ktorých by som mohol participovať. Samozrejme, Rich spolupracuje s mnohými umelcami, napr. s Markom Laneganom, a môj hlas nie vždy pasuje do jeho kompozícii. Napriek tomu si však vždy odloží bokom skladby, pri ktorých má pocit, že by sme s nimi spoločne niečo mohli skúsiť... Album "The Light The Dead See" nebol určite jednorázovou záležitosťou, ak sa budú vyvíjať veci podľa našich predstáv, tak by sa nový album Soulsavers s mojim vokálom mohol objaviť niekedy na jar roku 2015."

Samozrejme, netreba si myslieť, že po skončení "Delta Machine Tour" Dave hneď nastúpi do štúdia so Soulsavers. Ako dodáva:"Myslím, že je pochopiteľné, že bude chcieť v prvom rade stráviť nejaký čas s rodinou... Ale poznáte ma, po nejakom čase začnem opäť bažiť po no novej hudbe a vtedy sa to rozbehne."

Názory Devotees (3)

dvestotri

 1    15. január 2014 o 07:30

Skvela sprava hned na rano. Album “The Light The Dead See” milujem a neviem sa dockat pokracovania.
Ale aj Martin by sa mohol zapliest do nejakej spoluprace s niekym .... Bolo by na svete viac skvelej hudby grin

KRABAT

 2    15. január 2014 o 08:08

Aj mne sa povodny projekt so SOULSAVERS velmi pacil - kludny , inteligentny a nevtieravy ..... Spolupraca kludne moze pokracovat ..... vela ludi to hadam uviita .

Vilem

 3    18. január 2014 o 19:02

potesenie,snad z toho bude aj nejake turne,material slusny,velmi dobry…tak zeby opat incheba?ale to je daleko ,no verim ze sa vyberie Dave uz na solo turne,ma z coho vyberat.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa