Salt Lake City, 18/11/2023

Depeche Mode si v Salt Lake City, v aréne Vivint Smart Homes, strihli na vlas rovnaký setlist, ako na predošlom koncerte v Denveri. Dokonca ani v prídavku sa neunúvali so zmenou smile

Setlist:

01 Intro [Speak To Me]
02 My Cosmos Is Mine
03 Wagging Tongue
04 Walking In My Shoes
05 It's No Good
06 Policy Of Truth
07 In Your Room
08 Everything Counts
09 Precious
10 My Favourite Stranger
11 A Question Of Lust
12 Strangelove
13 Ghosts Again
14 I Feel You
15 A Pain That I´m Used To
16 World In My Eyes
17 Black Celebration
18 Stripped
19 John The Revelator
20 Enjoy The Silence

21 Waiting For The Night
22 Just Can't Get Enough
23 Never Let Me Down Again
24 Personal Jesus

Názory Devotees (2)

jozefst

 1    20. november 2023 o 10:00

Neviem, kde to mám dať, je to síce mimo tému, ale nadá mi to. Moje najlepšie single, tie klasické 7’’ palcové, kde je na A strane hitovka a na B strane skladba, o ktorej si poviete, že to nie je vata, ale že prečo túto skladbu nevydala kapela na albume. Tak pre mňa sú takéto single dva a to od The Beatles Penny Lane/Strawbery fields forever a Depeche mode Stripped/But not tonight. The Beatles v skladbe Tommorow never knows používali magnetofóny, Je to posledná skladba na albume Revolver. Nemali vtedy technológiu, predbehli dobu aby títo chlapsi od Depeche mode toto samplovali. Podľa mňa sú Depeche mode najviac podceňovanou skupinou vo Veľkej Británii, Tak ako The Beatles sa hrali s hudbou. Ale keď sme už uz tých umelcoch, ktorvie, čo bz hrali The Beatle, kebz sa neroypadli. Utrnuli by? Ale je tu jeden king David Bowie, idol DM, ten bol na vlne a dokázal vytvoriť dielo, ktoré sa dotýklalo jeho smrti. Takže som rád za DM, ich hudba je sountrack k môjmu ako sú oni takému podivnému životu.


Gabriel

 2    20. november 2023 o 10:44

@jozefst: do diskusneho fora predsa. Teraz to uz vies a odteraz nebudes taketo veci davat do diskusie k najnovsej aktualite/clanku.


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa