Rozlúčková párty kapely

Málokto by čakal, že rozlúčková párty kapely súvisiaca s ukončením turné sa uskutočnila noc pred posledným koncertom v Düsseldorfe. A že bolo veselo! Hlavnými hviezdami večera totiž neboli len členovia kapely, ale aj ich potomkovia!

Oficiálna stránka Depeche Mode sa v tour blogu krátko zmienila aj o vydarenej nočnej párty pred absolútne posledným koncertom Tour Of The Universe:

Po koncerte mali kapela, štáb, rodiny a priatelia spoločnú "end of tour" párty - s karaoke barom a všetkým ostatným. A poviem vám, zažili sme zopár vzrušujúcich vystúpení. Joe (Fletcherov syn) bol konferenciérom tejto akcie, ktorá sa premenila na absolútne úžasnú noc. Medzi zlaté klince večera určite patrili spoločné vystúpenie Douglasa McCarthyho s Petrom Gordenom, ktorí až vtieravým spôsonom predviedli vlastné stvárnenie klasiky "I Got You Under My Shin", ako aj zmeska skladieb "Jailhouse Rock" (Elvis Presley) a "Payroll" (Nitzer Ebb) v podaní Jez Webb. Ďalej opäť Peter G. spolu s Grainne Fletcher v "Islands In The Stream" a Martin s Vivou Gore v... teraz si neviem spomenúť, ale bolo to zábavné. Šírili sa aj zvesti o láske, vďaka duetu Martina s Jez, ale to sa už muselo odohrať po tom, čo som odišiel. Spýtam sa niekoho, kto mi to môže potvrdiť a dám Vám vedieť.

Názory Devotees (5)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa