Recoil: špeciálny finálny event v Budapešti

Kto si zakúpil vstupenku na vystúpenie Alana Wilder v Budapešti, ten sa dočká skutočne výnimočnej udalosti, na ktorú si bude ešte dlho pamätať. Alan aktuálne zverejnil na svojej stránke detailné informácie týkajúce sa posledného vystúpenia turné.

V renovovanom klube Szikra bude na pódiu inštalovaná veľkoplošná obrazovka s rozmermi 8x5m, celý večer bude filmovaný niekoľkými kamerami a celé vystúpenie bude zaznamenané pre neskoršie plánované BlueRay/DVD s doposiaľ nešpecifikovaným obsahom. Buď pôjde o dokument z turné, prípadne o záznam celého vystúpenia. Predskokanom večera bude Mátyás Milkovics zo skupiny Noe so svojiim akustickým setom. Afterpárty bude nielen o tanečnej zábave, ale celý Alanov tím sa chystá osláviť úspešné turné spolu s fanúšikmi. V tejto chvíli sú ešte stále dostupné vstupenky. Neváhajte!

Názory Devotees (6)

Monghi

 1    2. december 2010 o 18:12

sakra! ked si predstavim, ze povodne mal byt finalny vecer v BA, je mi pekne otupno…

TrakTor

 2    2. december 2010 o 19:19

Zostáva nám jediné - urobiť z bratislavského večera nezabudnuteľný zážitok pre Alana a spol. wink Dúfam, že je už na ceste, prípadne niekde blízko. Vonku to opäť nevyzerá dobre…

Peace

 3    2. december 2010 o 20:35

Tak to je mazec zprava…akorat na posledni chvili resime, jak se tam dostat, jak koupit listky…Ale je to moc narychlo, takze..grin Navic to pocasi je mazec…Budu rad, kdyz to zitra v cas stihnu…Modlim se za to! Prece si kamaradi nenechame pokazit naladu…Vzdyt prijede Alan Wilder a Meet and Greet bude snad taky!8-)

Night

 4    2. december 2010 o 22:50

Zajtra vám všetkým prajem úžasný nezabudnuteľný večer (v myšlienkach tam budem tiež).

grin

Ralf101

 5    2. december 2010 o 23:16

Alan a Paul dnes popoludní pricestovali do Bratislavy, horšie je to s technickým štábom… Zlé počasie… Asi budeme improvizovať... Ale obaja sa na Vás tešia a sľúbili nejaké to prekvapenie v podobe nejakého toho remixu, ktorý ešte nikde nehrali… Okolo 15hod by mali byť vo vysielaní Rádia_FM. A samozrejme “meet & greet” nebude chýbať !!! Vidíme sa zajtra večer…

Paloq2

 6    3. december 2010 o 10:00

Lístky sú vypredane neviete,nemáte info?

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa