koncert Depeche Mode v Bratislave

Rammstein: “Stripped” Making Of

Nemecká kapela Rammstein dnes vydala na YouTube oficiálny Making Of dokument ku videoklipu Stripped.

Rozhovory s členmi kapely a režisérom klipu tak po vyše 20-tich rokoch poodhaľujú, ako vznikala myšlienka nielen nahratia cover verzie depešáckej klasiky pre oficiálny tributový album “For The Masses” (1998), ale aj pozadie vzniku klipu a jeho dôsledky. Rammstein opäť otvorene hovoria o Depeche Mode s rešpektom, nakoniec, pravidelne skladbu Stripped hrávajú na svojich koncertoch.

Dokument je doplnený anglickými titukami.

Názory Devotees (4)

tomy

 1    12. máj 2019 o 13:39

Aj keď “DM covery” až ak nemusím, túto verziu mám veľmi rád… Občas sa treba pozrieť na svet z inej perspektívy. smile Aj naživo som mal tú česť a musím potvrdiť, že táto skupina je jedna z najlepších živých kapiel… A nové veci vrátane videoklipov by mali byť “povinnou literatúrou” nielen pre mladých Nemcov… Sú náučno-vzdelávacie a zároveň aj umelecké. Rešpekt.

Peteman

 2    13. máj 2019 o 19:16

To ja dokonca, ked´toto vyšlo, som bol z toho tak hotový, že som kacírsky prehlásil ,že je lepšia než originál. A doteraz neviem-neviem. Ten spev mi trochu nesedí, ale s vlastným hudobným aranžmá sa popasovali Ramštajni fantasticky.

Michaela 146

 3    13. máj 2019 o 22:07

Rammstein: Milovníci Depeche Mode si dokázali pěkně pohrát a obnažit až na kost, tuhle černou perlu DM, aby vznikla jedna z nejlepších předělávek skladeb od nejúžasnější kapely pod sluncem, která si říká Depeche Mode ♫♫♫ Kapela, která navždy změnila můj život smile Black Cat by DM ♫

bob3

 4    15. máj 2019 o 15:03

Rammstein nemam rad, podle me ten song zneuctili.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa