Predskokani zimnej časti Global Spirit Tour

Depeche Mode na svojich oficiálnych webových stránkach ohlásili štyroch interpretov, ktorí spríjemnia fanúšikom čakanie na príchod svojich miláčikov: Re-TROS, Pumarosa, EMA a Blackline

Ako prví sa na koncertoch v Írsku, UK, Belgicku, Nemecku, Francúzsku a v Španielsku predstavia čínski rockeri Re-TROS, ktorí sa v svojej tvorbe inšpirovali aj kapelami ako Joy Division, či Siouxsie And The Banshees.

Na prelome rokov bude Depeche Mode predskakovať indie kapela z východného Londýna, Pumarosa, v ktorej dominuje hlas Isabel Muñoz-Newsome.

V Prahe, Viedni, v Budapešti, ale aj na ďalších januárových koncertoch, sa predstaví speváčka z amerického Portlandu - EMA, ktorá má na svojom konte 5 úspešných albumov a niekoľko singlov.

Asi najzaujímavejšie budú koncerty Depeche Mode v Poľsku, Rusku, v Pobaltí a Fínsku, ktorým bude predskakovať projekt Black Line. Za týmto názvom sú schovaní členovia legendárnych Nitzer Ebb, Ken "hiwatt" Marshall zo Skinny Puppy a známi producenti Zack Meyers a Cyrus Rex. Páni sa už dnes môžu pochváliť debutovým albumom "Treason, Sedition, and Subversive Activities". K projektu patrí dokonca aj bubeník Christian Eigner.

Detailnejšie informácie na depechemode.com


Forced To Mode (Live) / Košice, Bratislava, Žilina / Depeche Mode After Party

Názory Devotees (2)

Ogrik

 1    26. september 2017 o 22:19

Blackline! Skoda, ze nie v Prahe….treba doplnit, ze aj nazivo pravdepodobne pojdu s Paulom Barkerom, legendarnym byvalym basakom Ministry, ktory je tiez clenom skupiny


Michaela 146

 2    28. september 2017 o 11:25

Wow! Nový hudební projekt tohoto léta. Black Line mají v sestavě jedno zvučnější jméno než druhé. Už takhle to zní velmi zajímavě.
Vážně škoda, že nezahrají i v Praze.


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa