Tlačová konferencia v Berlíne

Predkapelou bratislavského koncertu Depeche Mode budú The Soft Moon

Depeche Mode si pre sériu koncertov po vybraných európskych mestách vybrali ako špeciálnych hostí - skupinu The Soft Moon. Okrem Bratislavy 6.2.2014 sa táto formácia z amerického Oakladnu predstaví aj vo Viedni, Drážďanoch alebo Prahe.

The Soft Moon je americká neo-post-punková kapela z Oaklandu, ktorej ústrednou postavou je producent, spevák, skladateľ a inštrumentalista Luis Vasquez. Hudba The Soft Moon pokrýva širokú škálu žánrov, vrátane Krautrocku, post-punku, psychedélie, world music a darkwave.

The Soft Moon založil Vasquez ako sólový projekt v roku 2009. O rok neskôr vydali dva single - "Breathe the Fire" a "Parallels" a zároveň začali práce na nahrávaní debutového albumu. Pred jeho vydaním Vasquez sústredil energiu do budovania živej skupiny okolo svojho projektu s cieľom poskytnúť naplno zmyslové skúsenosti v kontexte živého vystúpenia.

The Soft Moon do svojich koncertov integrovali vizuálne prvky vrátane projekcie a svetelnej šou.

Štúdiové albumy:
2010: The Soft Moon (LP/CD)
2011: Total Decay (EP/CD)
2012: Zeros (LP/CD)

www.thesoftmoon.com
www.thesoftmoon.bigcartel.com

The Soft Moon

Zdroj: XL Group

Názory Devotees (2)

Monghi

 1    21. október 2013 o 21:40

tlacit vylozene klubovu zalozitost do velkych hal, to uz je len premyslanie… no nic, pretrpim…

Q

 2    2. november 2013 o 19:13

No počul som tie predkapely a všetky zneli vážne dobre, až na jednu a to práve na túto, ktorá bude (aj) v Bratislave. Očakávam, že vo Viedni bude zmena smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa