Před dvěma lety se “zastavil” vesmír

Přesně před dvěma lety se zastavilo nejstrastiplnější turné v historii Depeche Mode. Zakončeno bylo dvěma koncerty v Düsseldorfu, které shlédlo dohromady přes 100.000 fanoušků.

K tomu úplně poslednímu vystoupení se objevil skvělý videobootleg.
Ostatně posuďte sami.

THE END OF THE UNIVERSE

Forced To Mode (Live) / Košice, Bratislava, Žilina / Depeche Mode After Party

Názory Devotees (6)

Night

 1    27. február 2012 o 18:16

Toto video sa mi nedá spustiť, ale pamätám si video s Never let me down (možno je to toto video), kde som mala pocit, že Dave plače…. určite to bolo dosť ťažké a náročné turné, ale verím, že cítil tú silu, pozitívnu energiu od fanúšikov, ktorú jemu i všetkým vracali späť na pódium. Verím, že všetci zažijeme ešte koncerty DM a riadne si to užijeme.


Tyler

 2    27. február 2012 o 21:04

to Night: je tam odkaz THE END OF THE UNIVERSE na youtube, tam to funguje skvěle smile


Night

 3    27. február 2012 o 21:36

Áno, ďakujem, už som na to prišla, je to úžasné video v dĺžke cca 2 hodiny, pozriem celé, keď bude viac času, len som si to zbežne prešla - Martin tam spieval moju milovanú Somebody - och a Bratislave ani vo Viedni nebola, čo už, možno nabudúce. Veľká vďaka Tyler za link. Pekný večer grin


Dusan

 4    27. február 2012 o 22:34

Osobne som bol na tomto koncerte. Ani som si neuvedomil, že je tomu presne už dva roky. S tým plačom počas NLMDA to môžem potvrdiť. Je to ináč výborný záznam celého koncertu so zvukom z CD live.


Notik

 5    28. február 2012 o 15:20

toto turne bolo asi najslabsie co sa tyka zvukovej stranky….


radoo

 6    29. február 2012 o 10:00

oplati sa to mat doma v archive,je to vynikajuco spracovany koncert.rozhodne lepsi ako original dvd,ktory ako jediny ani nevlastnim,nakolko za tak zbastardenu amatercinu odmietam dat peniaze.a o zvukovej kvalite skoda hovorit.


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa