I take pictures, photographic pictures

Z času na čas, počas toho ako DM oddychujú, prebehne sociálnymi sieťami nejaká aktuálna fotografia Davea či Martina, vyhotovená fanúšikmi z náhodného stretnutia, alebo niečo, čo súvisí s DM.

Často tiež uverejňujú fotky či videá depešácke manželky Jennifer a Kerrilee (ktorá len donedávna mala svoj Instagramový profil privátny).

Robiť aktualitu o každej takejto fotografii, mnohokrát bez textového obsahu by pripomínalo spamovanie. Vytvorili sme preto tzv. časovo plávajúcu aktualitu, do ktorej sa takéto neoficiálne fotografie budú zbierať a po každej aktualizácii sa zmení jej čas uverejnenia a objaví sa navrchu zoznamu správ. Takže vám takéto nové fotografie neujdu. Keď už bude aktualita "I take pictures, photographic pictures" príliš plná, zaarchivuje sa časovou pečiatkou v názve a vytvorí sa nová s odkazom na tú predchádzahúcu.

Tiež budeme radi, ak narazíte na niečo nové, môžete nám odkaz poslať do diskusie a my ho zverejníme. Dôležité bude aj to, aby fotka dostala kredit a odkaz na jej autora.

I take pictures, photographic pictures [marec - máj 2024]


9.6.2024 / Santa Barbara / Kerri Murray, Maya Johar

Oslava desiateho výročia svadby Martina a Kerrilee v štýle 60-tych rokov.

"Oslava lásky a 60. rokov! Špeciálna noc oslavujúca desaťročie manželskej blaženosti pre Goreovcov. Sú to dve najmilšie a nežné duše, ktoré našli krásnu lásku a vybudovali tú najsladšiu rodinu a spoločný život. Šťastné výročie!"

6.6.2024 / Tribeca Festival, NYC / gettyimages.com (kvôli copyrightu tu fotografie/videá nedávam)

Dave a Stella Rose sa počas Tribeca Festivalu v New Yorku objavili na premiére filmu Lindy Perry "Let It Die Here". Štandardné pózovanie na červenom koberci.


6.6.2024 / Tribeca Festival, NYC / Harlan Friedman

"Musel som jeho nahrávky počuť vo WLIR rádiu viac ako 1000-krát a keď sa objavil osobne, aby navštívil naše štúdio, čas sa zastavil. Aké úžasné stretnutie včera večer s Dave Gahanom (@theimposter)... Ďalší magický okamih na Tribeca Festivale. (@tribeca)"


Názory Devotees (1)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa