Organizačné pokyny: koncert Depeche Mode 28.5. v Bratislave

Usporiadateľ koncertu Depeche Mode v Bratislave uverejňuje organizačné pokyny pre návštevníkov.

Informácie k podujatiu Depeche Mode – 28.5. 2023 (nedeľa)
Národný futbalový štadión, Viktora Tegelhoffa 4, 831 04 Bratislava

ČASOVÝ PLÁN

16:30: otvorenie brán pre držiteľov vstupeniek Front Of Stage Early Entry a Hot Seat Package
17:00: otvorenie brán
19:30: prekapela Cold Cave
20:45: Depeche Mode
23:00: Oficiálna After Party (Hopkirk Club)

VSTUPY

Sektor Státie A – vstup do sektoru je zo strany ulice Kalinčiakova a následne cez Tunel T1 alebo T2

Sektor Státie B – vstup do sektoru je zo strany ulice Bajkalská a následne cez Tunel T1 alebo T2

Sektory sedenie – vstup do sektorov je zo strany ulice Viktora Tegelhoffa a Bajkalská cez schodiská, ktorými sa dostanete k svojmu sektoru cez vonkajšiu platformu štadióna na poschodí

Skybox S1 – S43 – vstup do skyboxov je z ulice Kalinčiakova cez Gate VIP

Sektor V03, V04, V05, V06, V07 a VIP lounge státie – vstup do VIP sektorov je z ulice Kalinčiakova cez Gate VIP

MAPA

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA

Návštevníci podujatia sú povinní rešpektovať bezpečnostné pokyny usporiadateľa. Pri vstupe na štadión sa musí každý návštevník podrobiť bezpečnostnej prehliadke, pri ktorej budú návštevníkom odobraté všetky zakázané predmety. Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania:

 • batožina nesmie presiahnuť rozmer A4 (bude pripravená úschovňa)
 • alkoholu,
 • jedla,
 • omamných látok,
 • dáždnikov,
 • ostrých predmetov,
 • umelohmotných a sklenených fliaš,
 • iných sklenených predmetov,
 • zbraní,
 • kamier a fotoaparátov,
 • iných predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov.

BEZPEČNOSTNÉ ZLOŽKY

Na mieste konania budú pripravené posilnené bezpečnostné zložky, ktoré budú nápomocné pri zabezpečení hladkého príchodu na podujatie, priebehu podujatia aj odchodu z podujatia.

FOTO A VIDEO

Počas podujatia platí pre všetkých návštevníkov prísny zákaz fotografovania a filmovania profesionálnou technikou. Návštevníkom s fotoaparátom s objektívom a kamerou nebude umožnený vstup na podujatie alebo im budú tieto zariadenia odobraté. Usporiadateľ nezodpovedá za takto odobraté zariadenia, ich uskladnenie, krádež a ani za akékoľvek iné škody na nich spôsobené. Návštevník má možnosť odložiť si profesionálnu techniku v spoplatnenej úschovni na poschodí zo strany ulice Bajkalská.

ZDRAVOTNÍCKA SLUŽBA

Na mieste konania budú pripravené vozidlá záchrannej služby a zdravotníci v uniformách so zreteľným označením, pripravení pomôcť v prípade zdravotných komplikácií návštevníkov.

POKLADŇA

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii pokladňa Ticketportal-u, ktorá sa bude nachádzať na vonkajšej platforme štadióna na poschodí. Vstup do pokladne je cez schodisko zo strany ulice Bajkalská. Pokladňa bude otvorená v deň podujatia (28.5.2023 – nedeľa) od 16:00 do 21:00 hodiny.

ÚSCHOVŇA

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii spoplatnená úschovňa vecí, ktorá sa bude nachádzať na vonkajšej platforme prvého poschodia, kam sa návštevník dostane cez schodisko zo strany ulice Bajkalská.

GASTRO

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii dostatočný počet gastro stánkov s nápojmi aj občerstvením na námestí pred štadiónom aj vo vnútorných priestoroch štadióna. Platba bude možná platobnou kartou aj v hotovosti.

MERCHANDISE

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii 5 stánkov s merch-om. 2 sa budú nachádzať na námestí pred štadiónom a 3 na vonkajšej platforme štadióna na poschodí.

SOCIÁLNE ZARIADENIA

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii dostatočný počet sociálnych zariadení na námestí pred štadiónom aj vo vnútorných priestoroch štadióna.

DOPRAVA

Návštevníkom odporúčame dostaviť sa na podujatie pešou chôdzou, MHD (imhd.sk) alebo využiť taxi služby. V prípade príchodu autom prosíme o využitie parkovacích plôch v širšom okolí miesta konania podujatia (paas.sk/zachytne-parkoviska/), plateného parkoviská NTC arény, TIPOS arény alebo priľahlé uličky, nakoľko nebude podzemná garáž štadióna sprístupnená.

POČASIE

Podujatie sa bude konať za každého počasia, pokiaľ meteorologické podmienky objektívne neohrozia priebeh podujatia a zdravie návštevníkov. Preto si dovoľujeme v prípade dažďa požiadať návštevníkov, aby mali k dispozícii pršiplášte, nakoľko bude vstup s dáždnikom z bezpečnostných dôvodov zakázaný.

OFICIÁLNA WARM UP + AFTER PARTY

Portál depechemode.sk pripravil špeciálny depešácky víkend.

Deň pred koncertom, v sobotu 27. mája bude v klube Šafko oficiálna Warm Up Party, ktorá rozpáli všetkých fanúšikov, rozospieva hlasivky a pripraví všetkých depešákov na nedeľný koncert.

Hneď po skončení koncertu sa bude konať oficiálna after party v klube Hopkirk (Hurbanovo nám. 6).

Veľkoplošná projekcia, špeciálna výzdoba, 4 DJs, Memento Mori fotostena, Depeche Mode Shop, DM poháre a depešácky darček pre každého návštevníka.

Pre držiteľov vstupeniek na party je zabezpečený aj bezplatný odvoz na After Party autobusmi Slovak Lines. Autobusy budú pripravené priamo pri štadióne na ulici spájajúcej Kalinčiakovu a Bajkalskú ulicu.

Komplet informácie | Vstupenky | Bezplatná preprava z koncertu do klubu

UPOZORNENIE

Všetkým návštevníkom výrazne odporúčame včasný príchod na miesto konania podujatia, aby mali možnosť zaujať svoje miesto v hľadisku v dostatočnom predstihu pred začiatkom podujatia. Návštevníci podujatia sú povinní rešpektovať organizačné pokyny usporiadateľa. Do priestorov štadióna je vstup možný len s platnou vstupenkou. Navigačné tabule a displeje budú rozmiestnené v okolí štadióna a prípadnú navigáciu poskytnú aj označení pracovníci usporiadateľskej služby. Národný futbalový štadión, ako aj jednotlivé sektory sú monitorované kamerovým systémom. Všetky incidenty budú kamerami zachytené a okamžite vyhodnotené bezpečnostnými zložkami na štadióne.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme prijemný́ hudobný zážitok!

Názory Devotees (23)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa