Organizačné pokyny: koncert Depeche Mode 28.5. v Bratislave

Usporiadateľ koncertu Depeche Mode v Bratislave uverejňuje organizačné pokyny pre návštevníkov.

Informácie k podujatiu Depeche Mode – 28.5. 2023 (nedeľa)
Národný futbalový štadión, Viktora Tegelhoffa 4, 831 04 Bratislava

ČASOVÝ PLÁN

16:30: otvorenie brán pre držiteľov vstupeniek Front Of Stage Early Entry a Hot Seat Package
17:00: otvorenie brán
19:30: prekapela Cold Cave
20:45: Depeche Mode
23:00: Oficiálna After Party (Hopkirk Club)

VSTUPY

Sektor Státie A – vstup do sektoru je zo strany ulice Kalinčiakova a následne cez Tunel T1 alebo T2

Sektor Státie B – vstup do sektoru je zo strany ulice Bajkalská a následne cez Tunel T1 alebo T2

Sektory sedenie – vstup do sektorov je zo strany ulice Viktora Tegelhoffa a Bajkalská cez schodiská, ktorými sa dostanete k svojmu sektoru cez vonkajšiu platformu štadióna na poschodí

Skybox S1 – S43 – vstup do skyboxov je z ulice Kalinčiakova cez Gate VIP

Sektor V03, V04, V05, V06, V07 a VIP lounge státie – vstup do VIP sektorov je z ulice Kalinčiakova cez Gate VIP

MAPA

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA

Návštevníci podujatia sú povinní rešpektovať bezpečnostné pokyny usporiadateľa. Pri vstupe na štadión sa musí každý návštevník podrobiť bezpečnostnej prehliadke, pri ktorej budú návštevníkom odobraté všetky zakázané predmety. Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania:

 • batožina nesmie presiahnuť rozmer A4 (bude pripravená úschovňa)
 • alkoholu,
 • jedla,
 • omamných látok,
 • dáždnikov,
 • ostrých predmetov,
 • umelohmotných a sklenených fliaš,
 • iných sklenených predmetov,
 • zbraní,
 • kamier a fotoaparátov,
 • iných predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov.

BEZPEČNOSTNÉ ZLOŽKY

Na mieste konania budú pripravené posilnené bezpečnostné zložky, ktoré budú nápomocné pri zabezpečení hladkého príchodu na podujatie, priebehu podujatia aj odchodu z podujatia.

FOTO A VIDEO

Počas podujatia platí pre všetkých návštevníkov prísny zákaz fotografovania a filmovania profesionálnou technikou. Návštevníkom s fotoaparátom s objektívom a kamerou nebude umožnený vstup na podujatie alebo im budú tieto zariadenia odobraté. Usporiadateľ nezodpovedá za takto odobraté zariadenia, ich uskladnenie, krádež a ani za akékoľvek iné škody na nich spôsobené. Návštevník má možnosť odložiť si profesionálnu techniku v spoplatnenej úschovni na poschodí zo strany ulice Bajkalská.

ZDRAVOTNÍCKA SLUŽBA

Na mieste konania budú pripravené vozidlá záchrannej služby a zdravotníci v uniformách so zreteľným označením, pripravení pomôcť v prípade zdravotných komplikácií návštevníkov.

POKLADŇA

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii pokladňa Ticketportal-u, ktorá sa bude nachádzať na vonkajšej platforme štadióna na poschodí. Vstup do pokladne je cez schodisko zo strany ulice Bajkalská. Pokladňa bude otvorená v deň podujatia (28.5.2023 – nedeľa) od 16:00 do 21:00 hodiny.

ÚSCHOVŇA

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii spoplatnená úschovňa vecí, ktorá sa bude nachádzať na vonkajšej platforme prvého poschodia, kam sa návštevník dostane cez schodisko zo strany ulice Bajkalská.

GASTRO

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii dostatočný počet gastro stánkov s nápojmi aj občerstvením na námestí pred štadiónom aj vo vnútorných priestoroch štadióna. Platba bude možná platobnou kartou aj v hotovosti.

MERCHANDISE

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii 5 stánkov s merch-om. 2 sa budú nachádzať na námestí pred štadiónom a 3 na vonkajšej platforme štadióna na poschodí.

SOCIÁLNE ZARIADENIA

Pre návštevníkov podujatia bude k dispozícii dostatočný počet sociálnych zariadení na námestí pred štadiónom aj vo vnútorných priestoroch štadióna.

DOPRAVA

Návštevníkom odporúčame dostaviť sa na podujatie pešou chôdzou, MHD (imhd.sk) alebo využiť taxi služby. V prípade príchodu autom prosíme o využitie parkovacích plôch v širšom okolí miesta konania podujatia (paas.sk/zachytne-parkoviska/), plateného parkoviská NTC arény, TIPOS arény alebo priľahlé uličky, nakoľko nebude podzemná garáž štadióna sprístupnená.

POČASIE

Podujatie sa bude konať za každého počasia, pokiaľ meteorologické podmienky objektívne neohrozia priebeh podujatia a zdravie návštevníkov. Preto si dovoľujeme v prípade dažďa požiadať návštevníkov, aby mali k dispozícii pršiplášte, nakoľko bude vstup s dáždnikom z bezpečnostných dôvodov zakázaný.

OFICIÁLNA WARM UP + AFTER PARTY

Portál depechemode.sk pripravil špeciálny depešácky víkend.

Deň pred koncertom, v sobotu 27. mája bude v klube Šafko oficiálna Warm Up Party, ktorá rozpáli všetkých fanúšikov, rozospieva hlasivky a pripraví všetkých depešákov na nedeľný koncert.

Hneď po skončení koncertu sa bude konať oficiálna after party v klube Hopkirk (Hurbanovo nám. 6).

Veľkoplošná projekcia, špeciálna výzdoba, 4 DJs, Memento Mori fotostena, Depeche Mode Shop, DM poháre a depešácky darček pre každého návštevníka.

Pre držiteľov vstupeniek na party je zabezpečený aj bezplatný odvoz na After Party autobusmi Slovak Lines. Autobusy budú pripravené priamo pri štadióne na ulici spájajúcej Kalinčiakovu a Bajkalskú ulicu.

Komplet informácie | Vstupenky | Bezplatná preprava z koncertu do klubu

UPOZORNENIE

Všetkým návštevníkom výrazne odporúčame včasný príchod na miesto konania podujatia, aby mali možnosť zaujať svoje miesto v hľadisku v dostatočnom predstihu pred začiatkom podujatia. Návštevníci podujatia sú povinní rešpektovať organizačné pokyny usporiadateľa. Do priestorov štadióna je vstup možný len s platnou vstupenkou. Navigačné tabule a displeje budú rozmiestnené v okolí štadióna a prípadnú navigáciu poskytnú aj označení pracovníci usporiadateľskej služby. Národný futbalový štadión, ako aj jednotlivé sektory sú monitorované kamerovým systémom. Všetky incidenty budú kamerami zachytené a okamžite vyhodnotené bezpečnostnými zložkami na štadióne.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme prijemný́ hudobný zážitok!

Názory Devotees (23)

radoo

 1    23. máj 2023 o 11:53

mne to nejako mozog neberie,preco nie je dostupne parkovanie v podzemnych priestoroch stadiona.

Monghi

 2    23. máj 2023 o 12:48

@radoo: lebo Slovensko a ludi, co stadionu “sefuju”? ine ma nenapada ... nechapem aky problem moze byt v dnesnej dobe napr. dat do predaja aj parking, za nejaku rozumnu cenu ...

radoo

 3    23. máj 2023 o 12:53

este sa pripravili aj o zarobok,tupci.

ZZ

 4    23. máj 2023 o 13:40

Parkovanie v podzemnych priestoroch stadiona sa nedava kvoli bombovym utokom (bomba v aute),
nové štadiony aj podla UEFA / FIFA nemaju mat parkovanie pod tribunami, takze treba podakovat terotistom.

ZZ

 5    23. máj 2023 o 13:41

spravne: TERORISTOM

Monghi

 6    23. máj 2023 o 14:27

@ZZ: predpokladam, ze toto odporucanie UEFA je zname uz dlhsie, nez sa zacala stavba nasho “narodneho pokladu” ...

ZZ

 7    23. máj 2023 o 14:32

asi ano, no a za tie peniaze mohol mat aspon zatahovaciu strechu

Trak-Tor

 8    23. máj 2023 o 14:55

Mimo tému:
Treba si uvedomiť, že takzvaný Národný futbalový štadión je výplodom typického slovenského súkromného tunelovacieho biznisu. Takže za tie peniaze síce nemá zaťahovaciu strechu,ale má súkromnú office vežu a tiež súkromnú rezidenčnú časť, ktorá tam už vôbec nemá čo robiť. Našťastie to nakoniec štát, pokiaľ viem, odmietol celé zaplatiť a odkúpiť.
Čo sa týka parkovania, je to úplne pochopiteľné. Aj tak tam podľa mňa nie je voľná kapacita na viac ako pár desiatok, možno stoviek áut. A predpokladám, že okolie, hlavne Bajkalská ulica bude uzavretá pre individuálnu dopravu v čase akcie, je jednoduchšie zaparkovať niekde pár stoviek metrov odtiaľ a prísť peši…

Jaman77

 9    23. máj 2023 o 16:27

Na stadione pomalicky prebieha ukladanie exterierovej podlahy…

Gabriel

 10    23. máj 2023 o 16:38

Jaman77 [#9]:
Na stadione pomalicky prebieha ukladanie exterierovej podlahy…

FYI: Clanok pre aktualne info DM v BA
https://www.depechemode.sk/magazin/aktualita/minuta-po-minute-depeche-mode-v-bratislave

Michaela 146

 11    23. máj 2023 o 18:32

Počasí slibuje sluncem prosvícený den, to jen moje maličkost pláče v Praze :(

Michaela 146

 12    23. máj 2023 o 18:44

...no uvidíme se v Praze smile

nord

 13    23. máj 2023 o 20:28

Prvy koncert DM v BA, na Slovensku, v prezentacnom stanku, kde by to malo byt organizacne vsetko zvladnute, bez zetonov, bez rychlo-zbohatlickych napadov a setreni na bezpecnosti. Je rok 2023…skoro 34 rokov po revolucii. Este to chvilku potrva ked sa ludia prestanu delit “ja som to zaparkoval priamo pod stage a Ty kde?”

blackhound

 14    23. máj 2023 o 21:17

nord: Pokud si dobře pamatuju, tak v hale O.Nepelu to bylo také organizačně v pohodě, navíc koncert v menší hale měl super atmošku. V BA byl vždycky hlavní průser ten pravěký Inter stadion.

Pepe17

 15    24. máj 2023 o 00:17

Michaela 146 [#11]:
Počasí slibuje sluncem prosvícený den, to jen moje maličkost pláče v Praze :(

To by si asi nebola ty, aby si pri kazdej prilezitosti nevyplakavala nad svojou ubohostou, vsak?

Ale ked mas depresivne nalady, preco sa ich nasilu snazit natlacit aj ostatnym?

 

nord

 16    24. máj 2023 o 03:08

ooh, na toto som kompletne zabudol, ale urcite ze hala O. Nepelu ma svoje caro a Depeche sa viac hodi do mensich a zastresenych priestorov-len moj nazor. Inter vo mne po dvoch koncertoch vzbudzoval odpor, ani ten dazd pocas TOTU mi nevadil)))) Atmoska na PTA a TOTU bola tiez dobra.
Organizacne to bolo jedno velke SHAJT!

blackhound [#14]:
nord: Pokud si dobře pamatuju, tak v hale O.Nepelu to bylo také organizačně v pohodě, navíc koncert v menší hale měl super atmošku. V BA byl vždycky hlavní průser ten pravěký Inter stadion.

Michaela 146

 17    24. máj 2023 o 15:43

Pepe17: Buď v klidu, přátelství půjdu hledat jinam…Nemám Facebook ani Instagram, nepoužívám žádné sociální sítě...navždy utajená.

Michaela 146

 18    24. máj 2023 o 20:36

....čekala jsem zastání, ale nic…Nikdo mi nepodal pomocnou ruku…Nevadí.

Pepe17

 19    24. máj 2023 o 21:05

Michaela 146 [#18]:
....čekala jsem zastání, ale nic…Nikdo mi nepodal pomocnou ruku…Nevadí, kde jste všichni byli, když jsem zde byla sama. Na Facebooku. Za dlouhých deset let jsem zde nenašla jediného přítele. Nevadí.

Michaela, klames, to uz sa inak nazvat neda.
Sam z vlastnej skusenosti viem, ze ked som sem, neznajuc pomery, prisiel a videl, ako vyplakavas, ponukol som ti pomocnu ruku. To je u mna bezne rad pomozem, ked mozem.
Neracila si si ani schranku precistit a reagovala si nejakymi bludmi, ze aj tak to mas len pre niekoho konkretneho (ktory, ako si inde naznacila nejako neche/nemoze).
A mam ten dojem, ze podla tohto scenara fungujes globalne.
Btw. Faszbuuk a setku tu pliagu pre adolescentov, ktora pod FB patri (Instagram, Whatsapp) nemam ani ja.
FB je najvacsia skodna v historii internetu, zial vela ludi to odmieta vidiet.

Ale nechajme toto bokom, ma to tu byt o Depeche Mode, tak sa tesme z koncertu, ktory tu bude o par dni.
Tesme sa z toho a nekazme naladu tym, ktori uz ziju atmosferou koncertu.

Bud trosku optimisticka aj ty a pod si to uzit!

Michaela 146

 20    24. máj 2023 o 21:10

Tohle byla tvoje pomocná ruka ...Prepáč telefonujem.

Pepe17

 21    24. máj 2023 o 21:14

Michaela 146 [#20]:
Tohle byla tvoje pomocná ruka ...Prepáč telefonujem.

Presne. Napriek tomu, ze som mal telefonat, popri tom som Ti odpisal, aby si sa netrapila. Takze hned, okamzite, ziadne, ze ked dotelefonujem, napisem Ti, zajtra sa Ti ozvem a pod.

Toto nie je vhodne riesit broadcastingom, toto by mala byt koncerzacia point to point. Cize sukromnou spravou, nie na verejnej ploche.
Len to by niekto musel mat precisteny mailbox, vsak? grin

 

Michaela 146

 22    24. máj 2023 o 21:31

Zdravím nestranného pozorovatele…známý herec je zde se mnou od roku 2021…Děkuji ti, že jsi mi podal pomocnou ruku, když jsem zde byla sama.

Pepe17

 23    27. máj 2023 o 11:03

Ja len pevne dufam, ze mi zasa nejaky arogantny bezohladny magor nepokazi zazitok z perfektneho vystupenia ako to bolo v ramci Spirit World Tour v BA, ked tento tupec tak vytiahol cigarety a zacal smradit okolo seba.
Ked ho ludia na to upozornili, len odvrkol, ze on si to chce uzit. A tak otravoval (a to aj doslova) zivot spuste ludi okolo seba a pokazil im naladu.

Proste cisty UKND.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa