Ohliadnutie do minulosti: Alan Wilder na pódiu s Depeche Mode po 16. rokoch

Depeche Mode urobili počas svojej histórie niekoľko skutočne výnimočných udalostí. Jedna z posledných a pre fanúšikov asi najkrajších sa uskutočnila presne pred 7 rokmi.

Kapela 17.2.2010 odohrala v londýnskej Royal Albert Hall naozaj špeciálny koncert, ktorého výťažok darovali pre "Teenage Cancer Trust". Okrem toho zaznela One Caress, Home a Come Back so sláčikovým orchestrom. Na koncerte bolo veľa hostí - Ben Hillier, Flood, legendárny JD Fanger, Anton Corbijn, a takmer všetci členovia rodín členov kapely. Ten najemotívnejší moment nastal, keď Martin na pódiu privítal Alana Wildera, aby ho doprevádzal na klavíri počas skladby Somebody. Bolo to skutočné krásnych 5 minút koncertu, ktorý by chcel zažiť asi každý.

Alan po koncerte na svojom webe napísal:
"Dave ma pred niekoľkými týždňami kontaktoval a opýtal sa, či by som bol ochotný pripojiť sa k nim na pódiu. Uistil ma, že všetci v skupine sú za tento nápad. Veľmi rád som ponuku prijal, najmä preto, že to všetko bolo pre dobrú vec a už bolo na čase urobiť podobné stretnutie. Bolo skvelé opäť všetkých vidieť a bolo to tiež prvýkrát, čo som vlastne "videl" Depeche Mode vystupovať!"

To, či sa Alanove meno niekedy znovu objaví pri budúcich nahrávkach Depeche Mode nie je možné predpovedať, aj keď je to asi najväčšie želanie fanúšikov kapely všetkých čias.

Názory Devotees (30)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa