koncert Depeche Mode v Bratislave

Noc s Depeche Mode na BBC Four

Britská televízna stanica BBC Four pripravila pre fanúšikov Depeche Mode špeciálny DM večer, ktorý odvysiela v piatok, 7.apríla.

O 21:00 hod. UK času (u nás o hodinu neskôr) bude celá hodina venovaná klipom a záznamom tv vystúpení kapely, samozrejme z archívu BBC. Následne bude odvysielaný záznam z nedávneho vystúpenia kapely na 6 Music Festivale v Glasgowe a večer uzavrie legendárny dokument "101", pravdepodobne v kompletnej verzii. Viac na bbc.co.uk. Vysielanie BBC môžete sledovať cez internet, prostredníctvom BBC iPlayer-a.

Za informáciu ďakujeme užívateľovi s nickom "In Your Memory" :)

Názory Devotees (5)

Roman

 1    7. apríl 2017 o 23:08

Pozerate to niekto? Hodinova relacia z BBC tv vystupeni. Odzneli skladby hlavne z TOTP ale aj z Jools Holland show a koncertu. Medzi piesnami boli kratke archivne zostrihy z interviews ci zo zakulisia DM. Cele odzneli New Life, JCGE, See You, Everything Counts, People are People, Master…, Blasphemous…, Stripped, Question of Time, Strangelove, Barrel…, Precious, Wrong a PJ.

In Your Memory

 2    7. apríl 2017 o 23:12

Tak prva hodinka bola velmi zaujimava. Stare, dobre TV vystupenia v perfektnej kvalite smile Bolo to prestrihavane aj s kratkymi rozhovormi, ale do jednej hodiny sa toho vela nevojde. A ten Birminghamsky Odeon koncert v takej skvelej kvalite smile V 2006 som okolo toho Odeonu chodil kazdy den smile

Predpokladam, ze coskoro sa tato prva hodinka objavi aj na youtube…

In Your Memory

 3    7. apríl 2017 o 23:14

Roman; Si ma predbehol. Ja som to pozeral a teraz uz slape Glasgow 2017 smile

Roman

 4    8. apríl 2017 o 00:06

Hej, ano ide zaznam posledneho vystupenia z Glasgowa. Bol som zvedavy ako to to zmestia do hodinovej relacie. Jednoducho vypustili Corrupt a Cover Me. Inak cele ako minulotyzdnovy koncert.
Prave zacina iconic 101. Maju na to vyhradene 2 hodiny tak asi bude cely film.

Roman

 5    8. apríl 2017 o 02:22

101 film bol cely. Teraz davaju TOTP 83 a hraju Everything Counts video.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa