Niečo k Helsinkám

Zrušenie predposledného vystúpenia letnej európskej časti "Memento Mori" turné, ktoré sa malo konať v Helsinkách, vyvolalo u množstva fanúšikov otázky, ktoré si žiadali odpovede.

Nebolo zrušenie koncertu, z dôvodu očakávanej silnej búrky, ktorej predpoveď nakoniec nevyšla, v konečnom dôsledku chybné? S touto otázkou sa na promotéra Live Nation, Scotta Lavendera, obrátil fínsky denník Iltalehti.

"Ako promotér fungujem vo Fínsku už 20 rokov a doposiaľ sme nikdy kvôli počasiu koncert nezrušili. Bohužiaľ, toto je nezvyčajná situácia," odpovedal Lavander

Ako však inde uvádzali fanúšikovia z Fínska, ako aj ľudia, ktorí sú v kontakte s technickými pracovníkmi zabezpečujúcimi pozadie koncertu a stavbu pódia, samotná predpovedaná búrka a silný dážď neboli problémom. Tým bol predpovedaný silný vietor, z večera do rána dňa, kedy sa mal koncert konať. Čiže v čase, kedy sa malo stavať samotné pódium a tu hrozilo, že by to mohlo byť pre pracovníkov nebezpečné. Z tohto dôvodu sa fínske úrady rozhodli koncert zrušiť.

zdroj: Facebook

Názory Devotees (3)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa