koncert Depeche Mode v Bratislave

Nepovšimnutá spolupráca Martina s Rik-om?

Spomínate si, ako Martin v posledných rozhovoroch spomínal spoluprácu s akýmsi kamarátom a pritom nevedel, ako s touto prácou naložia? No zdá sa, že je to vonku už nejaký ten mesiac a svet si to ani nevšimol.

Akýmsi umelec menom Rik, o ktorom sa neviem nič dopátrať, vydal už 27.februára 2021 album "Modernism" a pri dvoch skladbách sa vyníma zaujímavé meno: Martin Gore. Keď si na stránke albumu, cez službu Spotify, kliknete, pri skladbách "Modernism" a "Prodigy", na Martinove meno, nepresmeruje Vás v podstate nikam, zato služba Deezer zobrazí Martinovu tvorbu. Album "Modernism" má v ponuke aj služba Apple Music.

Popri Martinovi sa na albume vyníma aj iné zaujímavé meno - Jonny Greenwood. Fanúšikom kapely Radiohead asi nemusíme písať podrobnejšie informácie :)

Názory Devotees (3)

tomy

 1    3. apríl 2021 o 09:22

Rik Martin? Hadam nie!

tomy

 2    7. apríl 2021 o 08:28

Nie je to zlé, taký príjemné hudobne “pozadie” počas práce…

Michaela 146

 3    9. apríl 2021 o 09:42

Ani v době pandemie Martin nezahálí...Copak asi dělá Dave! Že by nový hudební projekt, kdopak je asi ten záhadný pan “R”...Takové zvučné jméno jako Jonny Greenwood co dodat výborný skladatel a ještě lepší kytarista…Radiohead mám je hodně ráda ♫

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa