Nebolo by správne nahradiť Andyho na turné

Návrat na koncertné pódia po pandémií a strate Andyho Fletchera nebude pre Martina najjednoduchší. Priznal to v rozhovore pre talianske médiá.

"Myslím, že návratu do veľkého sveta som sa trochu obával, ale ideme postupne, krok za krokom. V Berlíne sme ohlásili turné, následne sme strávili dva týždne v New Yorku, kde sme aj skúšali program, myslím, že každým ďalším dňom sa cítim pohodlnejšie, aj čo sa týka cestovania. V momente začiatku turné budem pripravený čeliť opäť tomuto svetu."

Čo teda môžeme očakávať od turné Depeche Mode v roku 2023? Určite aj preskupenú formáciu, z úcty k Fletchovi.

"Samozrejme, že sme premýšľali o tom, ako sa budeme prezentovať, keďže Andy tu už nie je, ale rozhodli sme sa ísť na pódium len vo štvorici. Mali sme pocit, že by nebolo správne Andyho nahradiť niekym novým, ďalším klávesákom, takže na turné budeme ako kvarteto. Okrem toho, máme Antona Corbijna, ktorý vždy navrhuje naše vizuály, je zainteresovaný na všetkých našich albumoch, pripravuje nám pódium. Máme nakrútené projekcie, ktoré budú bežať na pozadí pódia, čo myslím je veľkým pridaným prvkom našich vystúpení a je to niečo, čo Vás vtiahne trochu hlbšie do našej produkcie"

Názory Devotees (5)

radoo

 1    16. február 2023 o 08:30

Máme nakrútené projekcie, ktoré budú bežať na pozadí pódia, čo myslím je veľkým pridaným prvkom našich vystúpení ............takze to iste podium cislo 5.

Monghi

 2    16. február 2023 o 08:54

a co ked bude obrazoviek viac, usporiadane inak? smile

Paloq2

 3    16. február 2023 o 09:42

následne sme strávili dva týždne v New Yorku, kde sme aj skúšali program….. Tak ze dva tyzdne skusali program.Tak to urcite absolutne co sa tyka pesniciek nemusime cakat ziadne nove aranzmany,ale len klasiku.

Monghi

 4    16. február 2023 o 09:54

paloq2 ... neber to doslovne ... NY bol ku koncu roka 2022, fotosession, prve skusky na turne ... ale samotny nacvik na turne prebiehal minuly mesiac ...

exit music

 5    17. február 2023 o 13:24

Tak niekto tu mal silné reči (Dave), že vytiahnu “Closing Track from A Broken Frame” ... Viem, že každý máte vlastný rebríček, tak len pre zaujímavosť posielam link:
https://www.flavorwire.com/471990/the-50-best-album-closing-tracks-in-history

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa