Nebolo by správne nahradiť Andyho na turné

Návrat na koncertné pódia po pandémií a strate Andyho Fletchera nebude pre Martina najjednoduchší. Priznal to v rozhovore pre talianske médiá.

"Myslím, že návratu do veľkého sveta som sa trochu obával, ale ideme postupne, krok za krokom. V Berlíne sme ohlásili turné, následne sme strávili dva týždne v New Yorku, kde sme aj skúšali program, myslím, že každým ďalším dňom sa cítim pohodlnejšie, aj čo sa týka cestovania. V momente začiatku turné budem pripravený čeliť opäť tomuto svetu."

Čo teda môžeme očakávať od turné Depeche Mode v roku 2023? Určite aj preskupenú formáciu, z úcty k Fletchovi.

"Samozrejme, že sme premýšľali o tom, ako sa budeme prezentovať, keďže Andy tu už nie je, ale rozhodli sme sa ísť na pódium len vo štvorici. Mali sme pocit, že by nebolo správne Andyho nahradiť niekym novým, ďalším klávesákom, takže na turné budeme ako kvarteto. Okrem toho, máme Antona Corbijna, ktorý vždy navrhuje naše vizuály, je zainteresovaný na všetkých našich albumoch, pripravuje nám pódium. Máme nakrútené projekcie, ktoré budú bežať na pozadí pódia, čo myslím je veľkým pridaným prvkom našich vystúpení a je to niečo, čo Vás vtiahne trochu hlbšie do našej produkcie"

Názory Devotees (5)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa