koncert Depeche Mode v Bratislave

Nahráva Dave Gahan nový sólový album?

Už dlhší čas poznáme informácie o novej hudobnej aktivite Dave Gahana, avšak sme ich nemohli zverejniť. Včera správca depeche-mode.com naznačil, že Dave je v štúdiu aktívny.

Aktuálne a upresnené informácie: Radi by sme uviedli na pravú mieru informácie o aktivite Dave Gahana v štúdiu. Dave píše svoje skladby s Rich Machinom zo Soulsavers. Projekt sa viac krištalizuje z podoby sólovky Dave Gahana na album Solsavers s Daveovými vokálmi. Skladby ktoré doposiaľ Dave zložil vraj znejú fantasticky.

Pred niekoľkými týždňami bol Josh T. Pearson pozvaný na nahrávanie doprovodných vokálov a gitarových partov pre už spomenutý projekt. Bohužiaľ termín nahrávania bol odložený na neurčito.

Povodná správa z 13.10.2011: My teda môžeme doplniť, že podľa nášho zdroja, ktorý mal možnosť počuť minulý mesiac nové gahanove demo nahrávky tvrdí, že sú vynikajúce. Minulý mesiac požiadal Dave Josha T. Pearsona o nahratie doprovodných vokálov a gitarových partov pre projekt nazvaný "Soulsavers".

Či sa jedná o skladby pripravované pre gahanov sólový album, alebo skladby určené pre Depeche Mode zatiaľ nie je známe. Podľa nášho úsudku by sa mohlo jednať práve o sólový album, keďže sa jedná o participáciu s iným umelcom.

Názory Devotees (10)

chmelko

 1    13. október 2011 o 21:03

vdaka za kažfú nahrávku, aj ked sa všetci tešíme na tu pod hlavičkou DM

Paloq2

 2    13. október 2011 o 21:11

Urcite je to pre solovy projekt,no priznam sa ze by som bol rad aby zacali nahravat vsetci spolocne pre DM.Album DM by ma potesil viac ako takyto solo projekt

goran

 3    14. október 2011 o 08:18

mam rad jeho solo albumy, tesim sa…

Gabriel

 4    14. október 2011 o 10:38

Dnes exkluzivne prinesieme upravene a doplnene informacie o aktivitach Dave Gahana. Ostante naladeni!

Monghi

 5    14. október 2011 o 12:26

konecne maju tie jeho uvahy z jeho posledneho vystupenia v LA konkretnejsiu podobu… dufam, ze to bude riadny mazec! Davidovo vystupenie v LA bolo bozske, jemu rock sedi ako “rit na serbel”, ma to proste v krvi… a nalezity solovy album by tiez nebol na zahodenie…

tomy

 6    14. október 2011 o 18:13

Soulsavers - to bola tá nudná predkapela vo Viedni 2009 ? Ale uvidíme , toto bude určite iná káva ...Inak včera som si chcel pustiť Davidovu prvotinu, ale veža povedala rázne nie smile

Roman

 7    16. október 2011 o 11:21

Dave Gahan ako textar a frontman Soulsaver.
‘Termin nahravania bol odlozeny na neurcito.’
Projekt Gore Clarke: Termin vydania bol odlozeny na neurcito.
Na co si to ti chlapci setria? Ked uz DM nebude mat co ponuknut?

Gabriel

 8    16. október 2011 o 11:29

Termin nahravania tych partov s Josh T. Pearsonom bol odlozeny. Treba to citat v kontexte a z pohladu Josh T. Pearsona.

Roman

 9    16. október 2011 o 11:49

Aha, uz som pochopil. Aj tak som to myslel tak trochu posmesne. Dave je predovsetkym hlas DM. Schvalujem jeho solo tvorbu.
Ale pisat texty, skladat piesne, nahravat dema a spievat ich cele pre ine kapely sa mi uz nepaci. To je moj nazor.

Gabriel

 10    16. október 2011 o 11:53

Dave sa napriek vsetkemu prave nachadza v studiu, to ze sa neuskutocnilo nahravanie partov skladieb s Pearsonom nijako jeho aktivitu neobmedzuje.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa