Možno na budúci rok ...

Dave Gahan, v rámci kampane k albumu "Imposter", poskytol rozhovor aj pre portál cleveland.com, na konci ktorého sa našiel priestor aj na otázky ohľadne Depeche Mode.

Chystajú Depeche Mode aktuálne niečo?
Dave: Momentálne nie. Viem, že Martin vydal začiatkom roka novú nahrávku, "The Third Chimpanzee", ktorá sa mi naozaj páčila, znela skvele. Viem, že aktuálne píše. Pravdepodobne sa stretneme, viem si to predstaviť, že by to mohlo byť v budúcom roku a potom uvidíme, čo bude ďalej.

Okrem albumu "Imposter" vydávajú Depeche Mode, 3.decembra 2021, novú edíciu filmu "Depeche Mode 101". To bola pre kapelu veľká udalosť. Aké to bolo, vrátiť sa k tomu všetkému?
Bude toho veľa, box set a všetko ostatné. Je to ohromný sumár práce a to nás vracia k tomu, čo som spomínal predtým. Vďaka tomu som si uvedomil, že vždy je to o ľuďoch, s ktorými sme za tie roky spolupracovali - Flood, Daniel Miller, Gareth Jones ... títo ľudia Vás vedú veľmi kreatívnym smerom. Je to jedna z naozaj úžasných vecí na Depeche Mode, jednoducho nikdy nezapadali do žiadneho konkrétneho hudobného žánru. Takže dúfam, že ak sa do niečoho opäť pustíme, budeme pokračovať na ceste skúmania iných spôsobov nahrávania skladieb.

Celý rozhovor nájdete na cleveland.com

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa