Minutes

Vianočných darčekov nie je nikdy dosť. O ten ďalší sa postaral Alessandro Cortini (známy vďaka pôsobeniu v Nine Inch Nails), ktorý svojim fanúšikom ponúkol zdarma album "Red Remixes", na ktorom nájdete aj prácu od Alana Wildera.

Alan už viackrát spomenul spoluprácu s Alessandrom, ktorý mu úspešne vypomáhal na nedávnom americkom turné projektu Recoil. Výsledkom tejto spolupráce je Alanov "Expansion mix" skladby "Minutes".

"Red remixes" sú k dispozícii na stránke sonoio.org, stačí zaslať e-mail.

Názory Devotees (5)

Flexible

 1    21. december 2011 o 09:15

dosť dobré to je !!! krasne to graduje a to sa mi ľúbi najviac!!!

Monghi

 2    21. december 2011 o 09:29

tak, v poslednom rozhovore Alan prehlasil, ze zakladu cosi chybalo, zrejme z toho v remixe vytrieskal maximum smile Ale dobre sa to pocuva…

Zero202

 3    23. december 2011 o 22:54

Tazko mozem hodnotit remix, ked nepoznam original.. ale da sa to napravit smile

deepspace101

 4    3. január 2012 o 01:00

Moc pěkné. Místy to tak připomíná Recoil, až je mi líto, že Alan v současné době nechystá novou desku. Nové album Recoilu bych si teď “dala” asi ze všeho nejradši.

samorast

 5    4. január 2012 o 15:45

Alan nesklamal je to fakt prepracovane tie jeho zložite zvukove kolaže su fakt super on aj z obyčajnej popovej skladby urobí premakanu vec. Inak ludia chcem počut vaš nazor na moju vlastnu amatersku hudobnu tvorbu čo mam na you tube pod nazvom samorast mam tam kopec skladieb ako hanba, kraj, viera ,život a dalšie budem rad ked mi date nejake komentariky díki moc(-:

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa