Mexico City je v očakávaní natáčania koncertu DM - aktualizované

Do mexických médií presakujú neoverené informácie v súvislosti v pobytom Depeche Mode v Mexiku, kde odštartujú 21.9. tretiu časť Memento Mori World Tour.

Server eluniversal.com.mx prináša nové informácie o tom, čo sa v Mexiku má udiať mimo vypredaného trojkoncertu kapely.

Depeche Mode nahrajú v Mexico City špeciál

Počas víkendu, keď budú Depeche Mode v Mexiku, a bez Andyho Fletchera, členovia britskej kapely, namiesto toho, aby chodili na párty alebo do klubu, plánujú vychádzky po meste a natáčať video-svedectvá pre špeciál, na ktorom priebežne pracujú s anglickou TV. Zistili sme, že v meste budú minimálne týždeň a okrem koncertov pozvali aj vybraných fanúšikov, ľudí z technického tímu a známych z krajiny, aby vyjadrili svoj názor.

Ďalšie zdroje dopĺňajú, že tou anglickou TV by mala byť UKTV.

Server gritaradio.com zasa špekuluje o možnosti, že sa v Mexico City bude natáčať koncertný film pre účely DVD. Odvoláva sa na zahraničné médiá, ktoré píšu, že do Mexika ma za týmto účelom prísť aj Anton Corbijn. Ďalej už len pripomínajú, že lokálni fanúšikovia organizujú počas koncertu fan-action a to rovno v niekoľkých skladbách.

19.09.2023 - zdá sa, že v Mexiku nebudú filmované iba koncerty Depeche Mode, ale dokonca všetko okolo nich, vrátane rozhovorov s fanúšikmi a známymi osobnosťami. Režisérom tohto projektu by mal byť Fernando Frías. Túto informáciu zverejnil na svojom instagramovom účte hudobník Carlos Gacia: "Nastal čas, aby som vám povedal o projekte, ku ktorému som bol prizvaný: Depeche Mode poverili skvelého mexického filmového režiséra Fernanda Fríasa (režisér viacnásobne oceneného filmu „Už tu nie som“), aby natočil dokument o koncertoch, ktoré kapela odohrá na budúci týždeň, vrátane aspektov našej krajiny, ako je kultúra smrti (kvôli tejto téme na ich poslednom albume "Memento Mori"), či umelcov z mexickej elektronickej hudby. Preto mi odporučili rozhovor spolu s @hollowkid. Dnes bol tento rozhovor na @venas_rotas_discos."


Názory Devotees (27)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa