Martin má nový modulárny eurorack Sensei Hybrid

Včera Martinovi pribudol nový kúsok do jeho domáceho štúdia - Boomstar Modstar Sensei Hybrid od Studio Electronics.

Stretnutie s Martinom zástupocovia značky nazvali ako "Meeting of the minds" a uverejnili sériu fotografií z martinovho domáceho štúdia ako sa s eurorackom mazlí.

Forced To Mode (Live) / Košice, Bratislava, Žilina / Depeche Mode After Party

Názory Devotees (8)

tommy

 1    16. apríl 2016 o 13:35

Tak pri týchto fotkách mi to konečne došlo - môžem zabudnúť na akustický album… grin
Ale na druhej strane - Peter Gordeno (pravdepodobne spoločensky naladený) testoval nové piáno - a to by mohlo byť znamenie, že na albume bude viac akustiky, či nie? Skúša ho na prípadné turné?
Alebo sa dočkáme kompromisu - bude jeden plnokrvný elektronický album “typiche depeche” a k tomu bonusový - čisto akustický album. Ach, to by bolo fakt super!


ico

 2    16. apríl 2016 o 17:13

Takéto fotky mám rád.
Myslím, že nový album (aj vzhľadom na Martinovu sólovku a akustické vybúrenia Dave-a so Soulsavers) bude taký analógovejší súrodenec Delta Machine.


Paloq2

 3    16. apríl 2016 o 19:02

Tak že DM budú nový album nahrávať u Martina a tam vznikne aj ten finálny mix albumu? Si stále naivne myslím,že DM by mohli už konečne posunúť samotnú audio nahrávku na ten najvyšší stupeň kvality.Nevyznám sa v tom,ale Martinove studio toto zvládne? Fanúšik DM si zaslúži poriadnu audio kvalitu,prečo nemožu byť v tomto viac precízny.


dvestotri

 4    17. apríl 2016 o 08:54

Myslim, ze pre kvalitnu produkciu nie je potrebne drahe a velke studio. To Martinove uplne staci. Potrebny je hlavne Martin a niekto, kto vie zo zvukom pracovat. Napr.Flood.
Ale fotky su nadherne.


Monghi

 5    17. apríl 2016 o 09:36

predcasne uvahy… v SB by mali byt udajne 4 tyzdne, ale ci to tak bude naozaj? Ja si myslim, ze to bude mat vsetko pozvolne tempo a ono z toho nakoniec nieco vznikne… tak totiz komponuju DM od albumu “Ultra”... Aj tak nic nevieme, co je na druhej strane len dobre. Gahan sa objavil v SB, je tam stale? Je tam vobec Fletch? Cim menej toho budeme vediet, tym pre nas lepsie smile

@tomy… uz som ti pri vine naposledy povedal, aby si na ten akusticky album DM zabudol :D To sa nikdy pri regulernej nahravke u nich nestane… v ich modely su na to urcene ine “priestory”. A ja osobne by som bol strasne rad, aby sa do nahravania nejaky Gordeno, aj s tym naj pianom na svete, ani neplietol. On je totiz prznic DM produkcie! To, co zahra s Gorem na podiu, to dokaze aj pianista zo Slovenskej filharmonie, ci dokonca absolvent konzervatoria. Staci mu dat noty, pol dna s Gorem v satni a je vymalovane.


Gabriel

 6    17. apríl 2016 o 22:26

Dave s Andym su ubytovani v Hotel Virginia
http://www.santabarbarahiex.com/


ico

 7    18. apríl 2016 o 13:25

Keby bývali u Martina, mohli ušetriť smile


bob3

 8    19. apríl 2016 o 07:11

Nejede náhodou někdo do Santa Barbary? Zapoměl jsem si tam klíče..


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa