Martin Gore s manželkou na galavečeri charity: water

1. decembra prebehol za účasti 500 pozvaných hostí galavečer charity: water za účasti Martina Goreho s manželkou Kerrilee.

Zvyčajne sa táto udalosť koná v New York City, avšak tento rok sa uskutočnila na západnom pobreží USA, v San Francisco Armory. Akcia priniesla organizácii 10,539,770 USD. Jedným z darcov je samozrejme aj Martin s manželkou, avšak na zozname darcov figurujú po menom ich najmladšieho spoločného potomka - Mazzy Lee. Zúčastnil sa aj Jonathan Kessler s manželkou a účtovník turné Alex Pollock s partnerom.

Účasť na galavečeri ste mohli vyhrať aj vy na základe príspevku pre organizáciu charity: water (informovali sme vás v článku "Vyhrajte hodinky Hublot s motívom Personal Jesus"). Túto možnosť nakoniec získal fanúšik Samuel Monraz.

Okrem iného sa Martin zúčastnil aj na ďalšej akcii charity: water v predchádzajúci večer. Každoročne sú pozvané osoby a rodiny, ktoré poskytujú prevádzkové prostriedky na fungovanie samotnej organizácie ako poďakovanie za ich pomoc. Nesú pomenovanie "The Well" a bez týchto ľudí by fungovanie charity: water nebolo možné.

Kerrilee a Martin Gore

Jonathan Kessler (manažér Depeche Mode), Kerrilee a Martin Gore

Martin Gore

Darcovia charity: water

Martin Gore na charity: water "The Well"

Názory Devotees (8)

radoo

 1    12. december 2018 o 17:38

ale co,zeby martinko sa nam dal na víno?

exit music

 2    12. december 2018 o 19:43

Podľa mňa je to “Vinea” alebo “Hroznovka” (v tomto príspevku sú uvedené produkty), veď posledné roky je vyhlásený abstinent… grin Ale na druhej strane chápem, malé deti, málo spánku, to chce drink na dobrý spánok a ešte lepšiu inšpiráciu… grin PS. Ale ten “outfit” na tom prvom večierku “The Well” mal zaujímavý... Celkovo mu to sekne.

radoo

 3    13. december 2018 o 09:17

no,pokial by mu drink pomohol na lepsiu inspiraciu pri skladani,nech len pije,aby uz napisal nieco poriadne.

bob3

 4    13. december 2018 o 12:28

Čím je Martin starší, tím se u něj více projevují černošské rysy, které zdědil po svém otci..

Info: Toto není nenávistný koment smile , Martinův otec je opravdu černoch, to jen pro ty co možná nevědí...

Michaela 146

 5    13. december 2018 o 21:12

@bob3: Tohle je velmi zajímavý poznatek, také jsem dlouho netušila, že jeho biologický otec byl afroamerický voják sloužící na základně v Anglii…kdo by to byl řekl, Martin byl vždy pro mě blonďatý anděl…. od přírody blond vlasy patří většinou ke skandinávskému typu, mají světlou pleť a modré oči. Ale je pravda jak stárne, tak čím dál více sleduji, jak se mění jeho obličejové rysy…., ale stejně tak je mu dáno do vínku, státi se hudebním géniem ♫♫♫

bob3

 6    14. december 2018 o 13:09

@Michaela 146 [#5]: Vím že to zní šíleně, ale lehce mi výrazem tváře v tomto svém věku připomíná Obamu..

molon

 7    14. december 2018 o 15:47

bingo martin - začni trochu chľastať aby sa tá tvoja produkcia dala viac počúvať - ako kedysi…v 80-tych rokoch… =:o)

Michaela 146

 8    16. december 2018 o 00:29

@bob3: [#6]: Ani ve snu by mě tohle nenapadlo, ale ne nezní to šíleně, jen to přirovnání s Obamou mi vykouzlí úsměv na rtech…jsi pozorný, ten výraz ve tváři je lehce totožný s výrazem Martina… smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa