Martin Gore opäť v zajatí mašiniek Studio Electronics

Martin Gore poslednú dobu veľmi ochotne pózuje výrobcom elektronického hudobného vybavenia do ich referencií. Urobil tak aj zhruba v polovici mája 2016 pre Studio Electronics. Výrobca fotografie uverejnil na sociálnych sieťach. Je snáď len ťažko uveriteľné, že by si predstavené mašinky neodniesol domov, resp. do štúdia Santa Barbara Sound Design.

Ak vás zaujíma, čo všetko sa okrem Martina na fotogrfiách nachádza, snáď rozkódujete originálny popis fotografií.

More ‪#‎Gore‬! featuring... (clears throat) the Studio Electronics Omega C.O.D.E. 8, P5 (sawed, racked and MIDI'd Prophet 5), Midimini, SE-1X Red Eye, Obie Rack (black, at bottom), and ‪#‎SenseiHybrid‬. Thanks Martin for the family portrait

Názory Devotees (9)

jozefst

 1    5. jún 2016 o 01:31

Super!!! Konečne nejaké nové foto. Vytešujem sa. Ktovie aké prskoty a škripoty vykrúti na týchto mašinkách, ak ich už má Martin vo vlastníctve na novom albume a to aj bez Hiliera grin. Keď sa to tak vezme, tak napríklad v 83-ťom sa DM zásobovali na tú dobu najnovšou samplovacou technológiou a nakúpili Emulátory, ktorými zmenili svoj zvuk. Snáď aj teraz obzerajú po nejakých novinkách. Ktovie, či majú vo výbave aj tie dotykové elektronické “kocky”, ktorými sa dajú robiť rôzne veci. Tie asi nie. A už to ani asi nie je novinka.

dvestotri

 2    6. jún 2016 o 08:57

U Martina je to obrovska vasen. Ono album sa da teoreticky nahrat aj s jednym klávesom. Ale Martin ma zrejme rad, ze sa s tym moze hrat. ...pomaly na kazdu zvukovu stopu iny klaves.
Myslim, ze aj novy album sa nahrava v tomto duchu. Asi by si tieto hracky Mart nenechal vziat grin

jozefst

 3    6. jún 2016 o 13:13

Hlavne je to o prístupe.

monocells

 4    6. jún 2016 o 16:47

Z tých mašín sa dajú vymodelovať najrôznejšie zvuky, záleží na užívateľovi,
aké chce použiť, od hutných silných až po piskľavé, šumové...
V zvukovej praxi a v elektronickej muzike je žiadúce použiť na každú stopu
iný odlišný zvuk, najlepšie z iného zdroju zvuku (synthu). Dosahuje sa tým
čitateľnejší a hlbší mix…

kadet Biegler

 5    7. jún 2016 o 02:15

Škripoty,vrzoty…najlepšie ich vyrábali práve tie stroje z osemdesiatych rokov. Staré dobré Korgy,Yamaha DX7 i tie spomenuté Emulatory. Ja by som bol za návrat ku koreňom.

radoo

 6    7. jún 2016 o 16:59

chcem spät nejaky bicy automat-paradoxne na delte chybali,zato na koncerte to christian prehanal,a stare dobre basove dynamicke linky a nie skripoty.

dvestotri

 7    8. jún 2016 o 07:14

Myslim si, ze zvuk nového albumu nebude totozny ako pri Delte. To by nemalo zmysel a isli by sami proti sebe. SOTU bol taky light, Delta trocha tvrdsi a teraz by mohli este viac pritvrdit.
To totalne ticho ma naplna optimizmom grin

kadet Biegler

 8    8. jún 2016 o 12:42

Radoo: reagoval som na mr.dvestori ktorý použil tieto slová,ovšem mal som samozrejme na mysli celý sound kapely. Spomenuté basové linky-absolut agree,napr. taká z Leave in silence. Milujem ten zvuk.

monocells

 9    8. jún 2016 o 14:07

... kombinácia bicieho automatu s Eignerom by nemusela byť zvukovo celkom od veci…

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa