Martin Gore “hosťom” Vaughn Georgea - aktualizované

Vaughn George, producent a známy kritik, orientovaný na scénu piáno a syntezátorových umelcov, sa v nedeľu, 31.5.2020, na svojom youtube kanáli venoval Martinovi Goreovi z Depeche Mode. Oplatí sa pozrieť.


 A že sa Vaughn (jeho youtube kanál) naozaj vyzná a zbožňuje aj Depeche Mode, dokazuje tento jeho remix:

A niekedy si vie aj na úkor DM príjemne zažartovať :)

Názory Devotees (8)

Andy

 1    29. máj 2020 o 11:36

... Cize to bude o Wilderovi? smile

Peteman

 2    31. máj 2020 o 16:11

Ty kokso…šak to je celá séria Fletch´s videí. Na toto musí mať od neho súhlas. Žeby mal Andy až taký zmysel pre humor?

Monghi

 3    31. máj 2020 o 22:51

po zhliadnutí tohto videa som sa opat v duchu spytal ... Gordeno v Depeche Mode? To vazne??? Predstavte si ten moment, kedy by si Vaughn sadol za piano a Martin by spieval ...

tomy

 4    1. jún 2020 o 10:05

Martin nechce pri sebe nikoho lepšieho a precíznejšieho, veď preto to Alan zabalil… Potrebuje okolo seba dvojicu PAT a MAT (Fletch a Peter)... On sa nechce posúvať... On sa chce vyhrievať vo svojej bubline, nemá rád zmeny, veď čo keby ich tá zmena posunula dopredu… On vidí každú zmenu ako pád z výšin… Martin je ako fiktívna postava “Sheldona Coopera” ... Génius, ktorý pri sebe neznesie druhého génia z iného odboru, lebo on druhé disciplíny neuznáva… Na to treba tretieho génia - mediátora, ktorý im každý deň pripomenie, že obaja sú úžasní a spevák, ten tretí do partie je z tých dvoch, najlepší, proste v duchu, kde sa dvaja kohúti bijú, vyhrá tretí... David. A ten štvrtý musí na pleciach niesť ťarchu všetkých troch ég, kto by sa z toho nervovo nezrútil, že Fletch? A kde sú tvoje zásluhy? Je to veľké sebaobetovanie.

monocells

 5    1. jún 2020 o 23:18

No, zaujímavý hlboký pohľad na tému, o ktorej sa možno až tak nehovorí, ale je kľúčová.
Gore-izm. Týpek to dosť vychytal… Snažil sa pomenovať akýsi muzikálny harmonický kľúč
k podstate Goreho skladieb. Chytľavá ľúbivá melódia, ktorá je postavená na neštandardnom
akordickom postupe využívajúc formulku napätie-uvolnenie…  Hodnotné video.

Jarik

 6    4. jún 2020 o 13:36

Ellen Wilder grin

tomy

 7    5. jún 2020 o 17:52

Hm, monocells to celkom vystihol… To je priam autorská licencia génia MG… Ja si stále myslím, že Martin nemá pri sebe v podobe Petra Gordena až tak dobrého a rovnako naladeného muzikanta… To bude tým, že je hanblivý, uzavretý a slušne vychovaný - prvému odporúčanému z okolia DM tímu povie: “OK, tak to skúsime”. A potom už nemá rád zmeny. A tak to asi bolo aj pri Christianovi. Nič v zlom, ale po prvom “spoločnom turné v r. 1998”, mohli raziť filozofiu: “čo turné, to iní muzikanti”, až potom sa ustáliť... smile No, ale dnes už je to “C’est du passé”.

tomy

 8    8. jún 2020 o 20:11

Hlavne sa oplatí pozrieť si časť, kde tento producent (a DM fan) súhlasí s názorom jedného fanúšika, ktorý v jednom komentári napísal v slovenskom preklade asi toto: “Depeche Mode bez Alana Wildera sú DEMO MODE”. Aké krásne, krátke a výstižné! PS: A pritom nezabudli vyzdvihnúť to, že základom DM sú piesne Martina Goreho (aby som upokojil aj “hardc(g)ore fans”).

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa